E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Halit Valteri

Shkoi për të goditur Damian Gjiknurin, Halit Valteri sqaron sherrin

Pak ditë më parë, jashtë dyerve të Kuvendit u raportua për një incident mes dy deputetëve, Damian Gjiknurit dhe Halit Valterit. Kur Damian Gjiknuri...

Gjiknuri ironizon Valterin: Ka emocione për ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Damian Gjiknuri ka mohuar akuzat e deputetit Halit Valteri, i cili tha se është marrë në telefon prej tij dhe është kërcënuar. Ai tha se...

Përplasja me Gjiknurin, Valteri: Më mori në telefon dhe më kërcënoi

Pas debatit të egër jashtë kuvendit me Damian Gjiknurin, deputeti Halit Valteri në një dalje për mediat tregoi prapaskenat e momentit që për pak...

Përplasje jashtë Kuvendit/ Valteri tenton të qëllojë Gjiknurin

  Tensionet e votimit të ndryshimeve në kodin zgjedhor, janë shoqëruar edhe jashtë ambienteve të Kuvendit. Deputetët Damian Gjiknuri dhe Halit Valteri, kanë pasur një përplasje...

Valteri: Shqiptarët kanë nevojë për hapjen e listave dhe jo për kllounë politikë

Deputeti Halit Valteri deklaroi në fjalën e tij në Kuvend se shqiptarët sot kanë nevojë për hapje listash dhe jo për kllounë politikë. Ai bëri...

“Lëri llafet, t’i biem shkurt. A do e lëpish apo jo?”/ Habit Valteri publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi

“Tik-Tok” është një nga trendet më “In” të momentit. Sikundër në çdo vend të botës edhe në Shqipëri, ky rrjet social po bën namin....

E la në “baltë”/ Halit Valteri i hakërrehet Rudina Hajdarit

Deputeti opozitar, Halit Valteri, ka reaguar ashpër pas vendimit të Rudina Hajdarit për t’u bashkuar me Nismën Thurje dhe jo partinë e tij. Përmes një...

“Hapni lokalet e natës”, Gramoz Ruçi i kthehet ashpër deputetit

Deputeti Halit Valteri, i është drejtuar sot Gramoz Ruçit, për ti bërë thirrje ministres Manastirliu që të rishikojë vendimin më të fundit ndaj lokaleve...

Deputeti shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Halit Valteri është bërë baba për herë të parë. Këtë lajm të gëzueshëm e ka përcjellë vetë...

Sherri në Kuvend/ Ralf Gjoni zbulon çfarë ndodhi me Halit Valterin

Dje, seanca plenare në Kuvend është shoqëruar me tensione të forta brenda opozitës. Deputeti Halit Valteri është përplasur me Ralf Gjonin. Në këtë situatë të...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...