E hënë, 23 Nëntor, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

gjendet

Prej 17 muajsh në kërkim, gjendet trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar në Greqi

Pas 17 muajsh kërkimi, është gjetur në Greqi trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar, Laert Beqaj. Ky i fundit humbi gjurmët mesnatën e 9...

Gjendet një granatë pranë spitalit Ushtarak

Policia bën me dije se një granatë e vjetër është gjetur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se granata është gjetur në një shkurre në...

U zhduk 3 ditë më parë, 65-vjeçari gjendet tek Gjiri i Lalëzit

Një 65-vjeçar i cili u shpall i zhdukur tre ditë më parë, është gjetur mëngjesin e sotëm nga policia. Ali Frakulli u denoncua si i...

U shpall e humbur pak ditë më parë, gjendet trupi i pajetë i aktores amerikane

Pesë ditë pasi ishte shpallur e humbur, policia ka gjetur trupin e pajetë të aktores së famshme, Naya Rivera. Trupi i saj iu gjet në...

Ishte shpallur i humbur, kryebashkiaku gjendet i pajetë në një mal

Kryebashkiaku i kryeqytetit të Koresë së Jugut, Park Won-soon, është gjetur sot i pajetë nga policia pak orë pasi u shpall i humbur. Ishte vajza...

Gjendet një minë në afërsi të Portit të Durrësit

Së fundmi është gjetur një minë në afërsi të Portit të Durrësit dhe shëtitores “Taulantia”. Mina është zbuluar gjatë punimeve që janë kryer për restaurimin...

Gjendet i pajetë biznesmeni në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Një biznesmen është gjetur i pajetë. Sipas “balkanweb”, biznesmeni, pronar i një Exchange,...

Gjendet i pajetë një person

Ditën e sotme një person është gjetur i pajetë në një kanal në rrugën e Shëngjinit. Raportohet se trupi i viktimës është pikasur nga kalimtarë...

EMRI/ Iu përmbyt varka, gjendet i pajetë peshkatari pas 10 ditësh

Gjendet pas disa ditë kërkimesh trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur në Durrës. Ai u shpall i humbur më 1 mars, kur varka e...

Gjendet i pajetë trupi i një shtetaseje gjermane në Tiranë

Mbrëmjen e kaluar një shtetase gjermane është gjetur pa jetë në banesën e saj në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Sipas burimeve policore, në trupin...

Të fundit

Sektori i vizave dhe pashaportave/ Ambasada gjermane në Tiranë jep njoftimin

Ambasada Gjermane në Tiranë, informoi qytetarët se prej kësaj të hëne sektori i vizave dhe pasaportave është hapur sërish me kapacitet të kufizuar. Ndërkohë, shpërndarja...

Klop ”merr frymë lirisht”, Salah shërohet nga koronavirusi

Mohamed Salah shërohet totalisht nga koronavirusi. Sulmuesi i Liverpulit i cili rezultoi pozitiv në grumbullimin e kombëtares së Egjiptit nuk luajti asnjë sfidë me kombëtaren...

Familjet shqiptare, ndër më të pamundurat në rajon për të paguar borxhet

Familjet borxhlie në Rumani dhe Shqipëri harxhojnë gati 1 të katërtën e të ardhurave mujore për të shlyer këstet e borxhit. Për këtë arsye janë...

Rekord viktimash nga Covid-19 në vend, spitalet të tejmbushur

Shqipëria regjistron sërish shifra të larta sa i takon të rasteve të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se...

Covid 4 gati për pacientët, Manastirliu: Kush është patriot, zbaton rregullat

Spitali Covid 4, i pozicionuar në autostradën Tiranë-Durrës, është gati për t’u hapur sapo të ezaurohen kapacitetet në tre spitalet COVID. Ministrja e Shëndetësisë dhe...