E diel, 13 Qershor, 2021
22.5 C
Tirana

Gjendet i pajetë biznesmeni në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit.

Një biznesmen është gjetur i pajetë.

Sipas “balkanweb”, biznesmeni, pronar i një Exchange, është gjetur i vetëvarur në banesë.

Nuk janë të qarta rrethanat që e kanë çuar biznesmenin e njohur drejt vetëflijimit.

Biznesmeni Tan Sanço është gjetur i pajetë nga familjarët e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Përfundon studimet Bachelor e Master, nuk e fusin në provimin e shtetit

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 13 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Eriksen shokuese: Frikë në transmetim të drejtpërdrejtë. Të Presim! Kjaer miku hero. Mban në jetë Eriksenin dhe kujdeset për të...

Sot kreu i ri i PD-së, ja ku u mbështetën më shumë sfidantët

Heshtja është e vetmja “zhurmë politike” në korridoret e Partisë Demokratike, ndërkohë që sot votohet pre kreun e ri të PD-së. Si rrallherë që...

Tiranë/ Plagosën 34 vjeçarin, policia identifikon 2 vëllezërit

Tiranë Policia identifikon dhe vë në pranga njërin nga autorët e dyshuar të plagosjes me armë zjarri të një 34-vjeçari. Shpallet në kërkim vëllai i tij...

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...