E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

francezin

Mbi 100 mijë euro të padeklaruara, kapet në Sarandë i moshuari francez

Policia i ka sekuestruar një francezi në Sarandë mbi 100 mijë euro, me arsyetimin se nuk e kishte deklaruar shumën në kufi. Sipas policisë, i...

Video/Rrëzon dy herë në tapet francezin, boksieri shqiptar drejt titullit kampion bote

E shtuna ishte pa dyshim dita e shqiptarëve në boks. Pas fitores së madhe të Haxhi Krasniqit edhe një tjetër boksieri shqiptar i cili...

Bayerni në krizë, drejtuesit mendojnë për francezin e ‘Championsit’

Bayern Muchen është duke kaluar një moment mjaft të vështirë. Humbja e kësaj jave në “Signal Iduna Park” ndaj Dortmundit me rezultatin 3-2 ishte...

Interi e largoi si ‘dështim’, Tottenham ofron 80 milionë euro

Ai dështoi tek Interi, por në Spanjë ka zhvilluar një kampionat mjaft të mirë me Valencian dhe tashmë kushton 80 milionë euro. Bëhet fjalë...

Të fundit

Barrierat tek “Pushimi i Shoferëve” në Lushnje, Braçe u del krah banorëve

Mëngjesin e sotëm, banorë të fshatrave në anë të autostradës Lushnje-Fier bllokuan rrugën në shenjë proteste, duke krijuar radhë kilometrike automjetesh. Ata kundërshtuan një...

A është e përgatitur bota për ndryshimin e klimës? Çfarë thonë ekspertët

Deri tani qeveritë dhe industria janë përqendruar fort në uljen e emetimeve të CO2 nga avionët, pasi sektori i aviacionit është përgjegjës për rreth...

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...