E diel, 13 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

Etiketa

Fjolla Morina

“Humbje e madhe për ne”, Fjolla Morina reagon për ish-shefin e anti-drogës

Fjolla Morina ka reaguar në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë Rudolf Elezoviç. Ajo ka zbuluar miqësinë e ngushtë...

Prokuroria e Kukësit shpall në kërkim ndërkombëtar Fjolla Morinën

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës, ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim ndërkombëtar për këngëtaren nga Kosova, Fjolla Morina. Kërkesa e...

Ndodhet në arrati/ Fjolla Morina, story në Instagram nga tubimi i Albin Kurtit

Edhe pse ndodhet në arrati, kjo nuk e pengon këngëtaren Fjolla Morina që të mbështesë Albin Kurtin. Përmes një story në rrjetin social, Instagram Fjolla...

Ndodhej në arrest shtëpie, arratiset këngëtarja Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina, e cila ndodhet nën masën “arrest shtëpie” është arratisur nga banesa në të cilën qendronte. Mësohet se një patrullë e policisë së...

U kap në makinë me armë dhe fishekë, ndryshon akuza për Fjolla Morinën

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina është marrë e pandehur nga prokuroria e Kukësit, për akuzën e “Trafikut të armëve dhe municioneve” kryer në...

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund beqarisë? Ja çfarë ka ndodhur

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina, duket se kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre. Sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arrestuan,...

Sërish telashe për Fjolla Morinën/Çështja e këngëtares merr rrjedhën e papritur

Çështja e Fjolla Morinës ka sjellë ‘përplasje’ në Prokurorinë e Kukësit. Drejtuesja e Prokurorisë, ka kërkuar që këngëtarja aq shumë e komentuar, Fjolla Morina,...

Fjolla Morina e ndau nga gruaja? Biznesmeni flet për herë të parë

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina tashmë kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre. Pas shumë thashethemesh se mes Fisnikut dhe ish-bashkëshortes kishte hyrë Fjolla, ai ka...

Përfundojnë hetimet për Fjolla Morinën, pushohet çështja për të dashurin e saj

Prokuroria e Kukësit përfundon hetimet për këngëtaren Fjolla Morina. Ajo në datën 19 shtator u ndalua nga policia Kufitare e Morinës, pasi kishte një...

Zbulohet data e dasmës së Fjolla Morinës me biznesmenin e njohur

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla do martohen, ndaj përgatitjet për dasmën kanë nisur që tani. Telegrafi.com ka mësuar se ata do të kurorëzojnë dashurinë...

Të fundit

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...

Euro 2020/ Anglia dhe Austria e nisin me fitore, 21:00 rradha e “tulipanëve”

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës në Euro 2020. Anglia mundi Kroacinë me rezultatin 1-0 me gol të Sterling në pjesën e...

Ikja e Gramoz Ruçit nga politika dhe raporti mes moshës e pushtetit

Nga Alfred Peza Në sport sado i zoti që të jesh, mosha të limiton duke të detyruar që të “varësh këpucët në gozhdë”, atëherë kur...

Biden pritet të sigurojë aleatët e NATO-s për mbrojtjen reciproke

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut (NATO) do të diskutojë rishikimin e konceptit të saj strategjik kur udhëheqësit e saj, përfshirë Presidentin amerikan...

Serbi/ Brnabiç për Kurtin: Le ta padisë Serbinë për gjenocid, ta provojë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç deklaroi sot se nuk ka bisedime me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, dhe se “nuk do të ketë marrëveshje”,...