E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

dybala

Pas shtatë javësh pozitiv me koronavirus, Dybala merr përgjigjen e testit të radhës

Pas shtatë javësh i infektuar me koronavirus, më në fund sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala është shëruar. Lajmi u bë i ditur nga klubi i Juventusit,...

Për vetëm 10 euro, Dybala i shpjegon Del Pieros si e humbi fanellën e tij në ankand

Paulo Dybala është ende në periudhën e tij të rikuperimit pasi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Megjithatë, kjo nuk e ka penguar që nëpërmjet...

Ka pasur fatin të luajë me të dy, flet Dybala: Me Messin gabova, Ronaldo duket si mburravec, por…

Paulo Dybala është një nga lojtarët që ka pasur fatin të luajë me dy lojtarët më të mirë në botë, siç janë Cristiano Ronaldo...

Koronavirus, lajme të mira për Dybala: e gjithë familja rezulton negativë

Nëna, vëllai dhe kunata iu nënshtruan testeve mjekësore Lajm i mirë nga Argjentina për Paulo Dybala. E gjithë familja e numërit 10 të Juventus në...

Sulmuesi i Juventusit rezulton pozitiv me koronavirus

Argjentinasi bëhet lojtari i tretë i bardhezinjëve pas Rugani dhe Matuidi që rezulton pozitiv me koronavirus. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka konfirmuar se ai...

Pamjet bëhen virale, Ronaldo puth aksidentalisht Dybala-n

Ndeshja Juventus-Parma është shoqëruar me një puthje aksidentale mes Cristiano Ronaldo-s dhe Paulo Dybala-s. Kjo ka ndodhur pasi Ronaldo shënoi golin e tij të dytë,...

Çudirat italiane/Nxori një talent si Dybala, skuadra shitet për 10 euro

Çudirat vijnë nga Italia. Skuadra e njohur italiane, Palermo është shitur në vlerën e 10 eurove, shumë kjo që ka shkaktuar debate të shumta...

Gjesti i Mourinhos që ‘tërboi’ Juventusin, Dybala: Ja çfarë i thash

Jose Mourinho gjatë përballjes mes Juventusit dhe Manchester United u ofendua vazhdimisht nga tifozët bardhezinj. Por në fund ishte radha e tij që ti...

Dybala “hesht” Teatrin e Ëndrrave, Reali më në fund një fitore (Video)

Juventusi ka arritur të marrë një fitore të madhe në Old Trafford përballë Manchester United me gol të Paulo Dybala. Me këtë fitore Zonja...

Shkëlqimi i Dybala ‘frikëson’ Cristiano Ronaldon (Video)

Juventusi fitoi me lehtësi ndeshjen e dytë në Chamions League përballë Young Boys, falë një super Dybala i cili arriti të shënonte tre gola....

Të fundit

Reforma në Drejtësi/ Shehi: Deklaratat e Yuri Kim në adresë të Ramës

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e ambasadores së SHBA-ve, Yuri Kim për reformën në drejtësi. Në një intervistë për News24, Shehi tha...

Kursi i këmbimit/ Paundi fiton 1 pikë brenda natës

Monedha evropiane është forcuar në krahasim me një ditë më parë duke u blerë sot me 123.6 lekë dhe duke u shitur me 124.3 lekë, sipas kursit...

Meta vlerëson me dekoratë Heroin e Popullit, Vasil Laçi

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot Heroin e Popullit, Vasil Laçi (pas vdekjes) me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”. Motivacioni i dekorimit ishte: “Atdhetarit antifashist, që...

Kryemadhi takon ambasadorin e Britanisë, ja për çfarë diskutuan

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman. Ata kanë diskutuar lidhur me...

Protokolli shëndetësor/ FSHF takim me delegatët e ndeshjeve: Asnjë tolerancë ndaj klubeve

FSHF ka zhvilluar sot një mbledhje me delegatët e ndeshjeve në lidhje me protokollin e masave që lojtarët dhe jo vetëm duhet të zbatojnë. Sekretari...
WhatsApp KONTAKTO TT