E premte, 10 Prill, 2020
20 C
Tirana

Sulmuesi i Juventusit rezulton pozitiv me koronavirus

loading...

Argjentinasi bëhet lojtari i tretë i bardhezinjëve pas Rugani dhe Matuidi që rezulton pozitiv me koronavirus.

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka konfirmuar se ai dhe e dashura e tij Oriana Sabatini kanë rezultuar pozitive me koronavirus, megjithëse ai thotë se asnjëri prej tyre nuk po shfaq ndonjë simptomë.

Përmes rrjetit te ti Facebook, Dybala ka shperndare per te gjithe ndjekesit e tij lajmin.

Sulmuesi Argjentinas u testua për sëmundjen javën e kaluar dhe aktualisht është i izoluar në shtëpi.

- Reklama -
loading...

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Shpikja e radhës/ Një pajisje për të hapur derën pa e prekur

Në këtë periudhë pandemie që po jetojmë, mbajtja e higjienës është kushti themelor për të mos u infektuar. Për shumë persona është vënë re...

Paketa e ndihmës financiare e FSHF, ja kush do të përfitojë 300 mijë lekë të vjetër si shpërblim

Nëpërmjet një vendimi të bërë publik ditën e djeshme, Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit, vendosi të mbështesë futbollin shqiptar në një periudhë...

Humb betejën me koronavirusin, shkon në 24 numri i viktimave

Një person tjetër ka humbur betejën me koronavirusin në vend. Tashmë ka shkuar në 24 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Paraditen e sotme...

Seanca e ardhshme e Kuvendit do mbahet në 16 prill

Përpos masave lehtësuese që do aplikohen nga e hëna lidhur me situatën nga koronavirusi, raportohet se edhe Kuvendi do të nisë punimet. Seanca e radhës...

“Me rregulla të forta sigurie”/ Rama lehtëson masat, ja çfarë pritet të ndodhë nga e hëna

Përpos ndryshimit të fashës së orarit deri në orën 17:30 për shërbimet ushqimore, farmaceutike dhe bankare, Rama njofton edhe për planin e riatdhesimit. Duke nisur...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT