E diel, 29 Nëntor, 2020
3 C
Tirana

Etiketa

Djali

“Nëse nuk e bën djalin me fëmijë, leje dhe ai të gjejë një tjetër”, gazetarja Iva Tiço “trondit” me rrëfimin

Gazetarja Iva Tiço, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka ndarë me publikun një histori prekëse, ku dëshmon se realiteti shqiptar është ende...

“Kam reflektuar”, Kastro Zizo: Me lindjen e djalit lashë alkoolin

Kastro Zizo është bërë baba për herë të tretë, dhe ardhja në jetë e Dantes ishte një pikë kthese në jetën e tij. Shpesh...

“Djali e kaloi i pari, pastaj Ajola dhe unë!” Veliaj tregon si e mori virusin

Erion Veliaj ka folur sot për eksperiencën e tij në përballimin me virusin COVID-19, një ditë pasi doli negativ në tamponin e dytë. Në një...

Foto prekëse/ Djali hipën çdo natë në parvazin e dritares, për të parë të ëmën e infektuar

Mjekja e njohur Anika Dokle ka shpërndarë në Facebook-un e saj një foto prekëse. Një djalë i ri qëndron në parvazin e dritares së...

“U shit, tradhtoi”, Zaida Çobo tregon të pathënat pas ngjarjes me të birin

Mamaja e djalit të dhunuar nga Policia e Shtetit, Zaida Çobo, ka reaguar sërish pas takimit me drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliun. Çobo,...

Ardi Veliu nxori videon, e ëma e 15-vjeçarit zbulon vendimin që ka marrë

Nëna e djalit të dhunuar nga disa policë në zonën e Liqenit Artificial, Zaida Çobo, ka thënë se është ndjerë e tmerruar. Në një...

Publikohet fotoja e parë e djalit të Boris Johnson, zbulohet kuptimi i veçantë i emrit të tij

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe Carrie Symonds kanë shpërndarë sot për herë të parë foton e djalit të tyre, i cili erdhi në jetë...

Djali i tij feston ditëlindjen, ja si e uron Meta

Djali i Presidentit Ilir Meta feston sot ditëlindjen. Ndërkohë Kreu i Shtetit ka vendosur që ta urojë të birin përmes një mënyre mjaft simbolike. Së fundmi,...

“Babi të do!” Djali i Vuçiç infektohet me koronavirus

Djali i Presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç është infektuar me COVID-19. Danilo Vuçiç ka rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit. Informacionin e mësipërm e ka konfirmuar...

Anna Wintour, djali im mjek i infektuar me koronavirus

Drejtoresha e Vogue USA, Anna Wintour ka treguar se djali i saj është gjithashtu i infektuar me koronavirus. "Ai është mjek - shpjegoi ajo në...

Të fundit

Si mund ta padisë Gjermania Asadin për përdorim armësh kimike?

Drejtësia gjermane po shqyrton mundësinë e ngritjes së një padie për sulmet me gaz helmues në Siri. Deutsche Welle dhe "Der Spiegel" biseduan me...

Rita Ora uron ditën e flamurit në gjuhën shqipe dhe me foto provokuese

Rita Ora, këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj. Ajo ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet...

Misteri shumëvjeçar: Ku ndodhet deklarata origjinale e pavarësisë së Shqipërisë

Deklarata origjinale e Pavarësisë së Shqipërisë, e firmosur më 28 nëntor 1912 në Vlorë nga delegatët e të gjitha krahinave të Shqipërisë etnike, nuk...

Nuk ka llogari bankare, liderja e Hong Kongut i mban paratë në shtëpi

Shefja ekzekutive e Hong Kongut, Carrie Lam, ka thënë në një intervistë televizive se ajo duhet të ruajë “grumbuj parash” në shtëpi, sepse nuk...

Video/ Sulmuesi shqiptar shënon në fund, i jep 1 pikë skuadrës turke

Sulmuesi, Jetmir Topalli ka shënuar gol në minutën e 95’ në sfidën e Superligës turke, të zhvilluar midis Gazientep dhe Jeni Malatjaspor. 22-vjeçari nga Kosova...