E martë, 26 Janar, 2021
2 C
Tirana

Ronaldo flet për djalin e tij: Më nervozon, por të shohim nëse bëhet futbollist

Cristiano Ronaldo ka arritur gjithçka me punë dhe përkushtim. Ai fitoi dhe çmimin si lojtari i shekullit në ceremoninë e “Globe Soccer Awards”.

Portugezi ka folur dhe për djalin e tij, Cristiano Jr, i cili ka nisur rrugën e vështirë të babait të tij.

“Të shohim nëse djali im Cristano Jr do të bëhet futbollist i madh. Ndonjëherë ai pi Cola dhe ha patate të skuqura. Kjo më shqetëson dhe ai e di mirë.

“Kur është në shtëpi unë i rekomandoj të bëjë një vrapim dhe pastaj e dërgoj të bëjë një banjë me ujë të ftohtë që të rikuperohet. Ai ankohet, por unë e kuptoj, është vetëm 10 vjeç”, tha CR7.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...