E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Bujar Çela

Në kërkim për vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Nuredin Dumani dyshohet edhe për ekzektimin e Emiljano Ramazanit

Nuredin Dumani, i shpallur në kërkim për vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela dyshohet se ka vrarë Emiljano Ramazanin më 20 Korrik...

Identifikohet vrasësi i vëllait të Tao Çelës, prokuroria lëshon urdhër-arrest për 37-vjeçarin

Identifikohet vrasësi i vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela. Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar një urdhër-arrest për 37-vjeçarin Nuredin Dumani. Ai është një  person me rrezikshmëri...

Identifikohet dhe shpallet në kërkim vrasësi i vëllait të Talo Çelës

Tri javë pas vrasjes se Bujar Çelës në Bradashesh, policia dhe prokuroria e Elbasanit kanë avancuar në lidhje me hetimet. Një person është shpallur në...

Kontrolle për ekzekutimin e Bujar Çelës, policia sekuestron kamerat e sigurisë

Një person është arrestuar mbrëmjen e sotme në fshatin Përparim, gjatë kontrollove të policisë për vrasjen e Bujar Çelës. I arrestuari është kapur me...

FOTO/ 34-vjeçari i arrestuar sot, i dyshuari kryesor edhe për porositjen e ekzekutimit të Bujar Çelës

Policia e Elbasanit ndaloi sot organizatorin dhe porositësin e vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt. I ndaluari është shtetasi Erion Alibej 34-vjeç. Ndërkohë, mësohet...

Ekzekutimi i Bujar Çelës/ 50-vjeçari u qëllua me 21 plumba nga tre armë me silenciator

Dalin në dritë detaje të tjera lidhur me ekzekutimin e Bujar Çelës mëngjesin e sotëm në Elbasan. Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se viktima...

“E ekzekutuan për 60 sekonda”, kamerat kanë filmuar autorët që vranë vëllanë e Talo Çelës

Bujar Çela, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Çela, u ekzekutua në orët e para të ditës në një atentat mafioz në Elbasan. 50-vjeçari u vra...

Punonte si taksist në të zezë, kush është Bujar Çela që u ekzekutua sot në Elbasan. Pista ku po heton policia (FOTO)

Bujar Çela, vëllai i Talo Çelës u vra sot në orën 05:45 të mëngjesit të sotëm, sapo ka zbritur nga makina e tij në...

Ekzekutim si nëpër filma/ Autorët në Elbasan ishin të veshur me uniformë policie

Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela. Paraprakisht bëhet me dije se kanë qenë tre...

Ekzekutohet vëllai i Talo Çelës/ 50-vjeçari u vra teksa pinte kafen e mëngjesit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm para një lokali tek rrethrotullimi i Bradasheshit. 50-vjeçari Bujar Çela u ekzekutua me armë zjarri. Viktima është...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...