E shtunë, 16 Tetor, 2021
17.5 C
Tirana

Etiketa

boje

I hodhi bojë në kokë rektorit të Shkodrës, studentja do përsërisë vitin

Pranvera Paçi e njohur ndryshe si studentja e cila i derdhi bojë në kokë rektorit Adem Bekteshi, është pezulluar nga ky vit shkollor. Vendimi është...

Tensionohet situata, protestuesit hedhin gurë dhe bojë tek Kryeministria

Ndonëse nga ana e ish-deputetëve të PD-së u tha se gjatë protestës së opozitës nuk do të kishte aspak incidente, dhe se nuk do...

Bojë dhe tymuese, sulmohet rezidenca e ambasadorit amerikan në Athinë (Video)

Në orët e para të mëngjesit, rreth orës 04:00 në Athinë ka ndodhur një sulm mbi rezidencën e ambasadorit amerikan. Sipas mediave greke ka...

“Hipokritë, Tirana ju ka bërë dalje”, shpërthen Veliaj për hedhjen e bojës

Të shumta kanë qenë reagimet nga ana e të majtëve lidhur me një nga skenat e sotshme në protestën e opozitës së bashkuar. Bëhet...

Ralf Gjoni merret në mbrojtje nga policia (video)

Deputeti i ri i Kuvendit, Ralf Gjoni, ishte kryefjala e një dite më parë, pasi i hodhën bojë të kuqe. Militantët e opozitës janë...

Ralf Gjonin e sulmuan me bojë, Kryemadhi: I kam duart e pastra

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një lidhje direkte për emisionin ‘Opinion’ ka reaguar pas ngjarjes që ndodhi ditën e sotme me deputetin Ralf...

Spërkatja me bojë e Ralf Gjonit, analisti: Ti hedhin në kazan si në Kazakistan

Analisti Ilir Demalia, ka komentuar spërkatjen me bojë të deputetit Ralf Gjoni, i cili u qëllua mëngjesin e sotëm teksa po dilte nga banesa...

Pranoi mandatin, sulmohet me bojë deputeti i LSI-së

Deputeti i LSI-së, Ralf Gjoni është sulmuar me bojë të kuqe tek dera e shtepisë. Mësohet se ka qënë një djalë i ri, i cili...

Incidenti/ Sulmuan me bojë Erion Veliajn, policia shoqëron dy të rinj

Tirana sot feston Ditën e Verës dhe kryebashkiaku Erion Veliaj është i pranishëm në aktivitetet që ka organizuar bashkia. Një incident ka ndodhur gjatë...

Sulmi me bojë, Rama: Nuk ka asgjë më të rrezikshme sesa budallallëku i vetëdijshëm

Kryeministri Edi Rama është rikthyer edhe një herë incidentit të sotëm në kuvend ku deputeti demokrat Edi Paloka e spërkati me bojë. I ftuar në...

Të fundit

Kryemadhi merr goditjen e radhës, pranga ish-kandidatit për deputet

Blutë e Tiranës kanë prangosur kandidatin për deputet të LSI-së në zgjedhjet e 25 prillit, Etjon Joka, i cili akuzohet për "korrupsion aktiv" në...

Situatë e rëndë nga koronavirusi në Greqi, të intubuarit nuk kanë shtretër

Koronavirusi ka ‘mbërthyer’ Greqinë Veriore, ku spitalet janë nën presion të madh dhe shtretërit e ICU janë të zënë në një përqindje jashtëzakonisht të...

Vdekja e turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë lëvizjet në hotelin luksoz

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon shkaqeve që çuan në vdekjen e katër turistëve rusë në Qerret të Kavajës. Viktimat...

Putin po e than qëllimisht tregun e gazit në Evropë?

Në fillim dukej si një fushatë publicitare. "Ata që në Evropë ishin dakord të lidhnin me ne marrëveshje afatgjata, mund të fërkojnë duart tani...

Një mrekulli arti nga Yllka Mujo

Nga: Preç Zogaj Në Teatrin Metropol të Tiranës po shfaqet këto ditë vepra teatrale “Oh, ato ditë të bukura” e shkrimtarit nobelist Samuel Beket, vënë në...