E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

bën

E paralajmëroi dy muaj më parë/ Gazetari: E njëjta dorë vrau në Durrës dhe Elbasan

Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka bërë lidhjen mes vrasjeve që kanë tronditur qytetet e Elbasanit dhe Durrësit. I ftuar në emisionin “ABC News”, në...

Ja çfarë i bën koronavirusi trupit të njeriut

Ende nuk dihet shumë për koronavirusin, por dihet mirë se sa shkatërruese mund të jetë për trupin e njeriut. Çfarë ndodh në të vërtetë...

Foto/ Majlinda Bregu feston 45-vjetorin, i bën vetes urimin e “guximshëm”

Një ditë më parë ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu ka festuar ditëlindjen e saj të 45. Në një foto të postuar nga e bija, Majlinda...

Shqiponja ‘makth’ i zviceranëve, televizioni bën gafën që ‘çmendi’ tifozët

Të martën në mbrëmje në Bazel u zhvillua përballja mes Zvicrës dhe Danimarkës, e cila rezultoi një ndeshje dramatike. Zviceranët ishin duke dominuar takimin...

McGregor sërish pas hekurave, ja çfarë i bën një fansi në Miami

Conor McGregor ka sërish probleme me ligjin. Ylli i UFC-së është arrestuar në Majemi, Florida, pas një konflikti që ka patur me një fans,...

Sprinti që po bën xhiron e rrjetit, rrëzohet në start dhe … e mbyll garën i pari (Video)

Një video amatore po bën xhiron e rrjetit, pasi bota e atletikës ka mbetur e shtangur nga një djalosh në një garë 100metrash në...

“Kemi luftuar për këtë gjeografi”, Erdogan bën paralajmërimin e fortë

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka deklaruar se vendi i tij do t’i ndjekë të gjitha grupet terroriste kushdo qofshin ato, raporton Anadolu...

(Video) Grabitësit u presin rrugën me hanxhar në duar, ja çfarë bën çifti amerikan

Gjithkush prej nesh mund të bjerë pre e grabitjes së njerëzve apo bandave me maska. Të maskuar dhe të armatosur më hanxharë në duar, tre...

Zbuloni se çfarë bën në kohën e lirë policja më seksi në botë

Mund të shikoni ndonjëherë gratë të veshin veshje që i përshtatet në punën e tyre dhe ju nuk mund ta imagjinoni se sa të...

PE-ja bën thirrje të liberalizohen vizat për Kosovën

Parlamenti Evropian i bëri thirrje të enjten Këshillit të BE-së që të lëvizë përpara drejt liberalizimit të vizave për Kosovën. Në rezolutën të cilën e...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...