Stil

Foto/ Majlinda Bregu feston 45-vjetorin, i bën vetes urimin e “guximshëm”

               Publikuar në : 21:21 - 20/05/19 Enno

Një ditë më parë ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu ka festuar ditëlindjen e saj të 45. Në një foto të postuar nga e bija, Majlinda dhe Kejda dukeshin më tepër motra.

Krah fotos me tortën speciale Majlinda i ka dedikuar vetes një urim që jo të gjithë do e bënin. Aspak e trembur nga vitet që ikin dhe zemërhapur për ato që vijën ish-deputetja shkruan: “Me qetësi dhe me të qeshura lë t’i lëmë rrudhat e vjetra të vijnë”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT