E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

atdheu

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...

“Më keni çarë kokën”, e ftuara largohet në mes të emisionit (VIDEO)

Ish-lojtarët e “Për’puthen” rikthehen sërish protagonistë, pasi fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale, i kthejnë në kryefjalën e ditës. Janë në romancë apo jo?...

Arjani shpërthen ndaj Atdheut: 10 ditë pasi u puthe me Anën, joshe Melisën

Pavarësisht faktit se e refuzoi fillimisht Melisën në takim, Atdheu dukej qartë se u tërhoq jo pak ndaj saj në takim. Ata surprizuan në...

Puthi Anën gjatë emisionit LIVE, autorja e Për’puthen merr vendimin për Atdheun

Puthja që Atdheu i dha Anës në “Për'puthen” krijoi shumë zhurmë. Kjo puthje u dha në një kohë kur Ana është në proces gjyqësor...

“S’pranoj. Po bëheshit copash për të”, Atdheu refuzon Melisën në takim

Konkurrenti më i ri në "Për'puthen", është në shenjestrën e vajzave. Murati, u kthye në një 'mollë sheri' mes Sindit dhe Melisës. "Ke frikë se...

“Të më thoje tërhiqu o vëlla”, Atdheu përballet me Arjonin në “Për’puthen”

Arjoni shokoi konkurrentët por edhe ndjekësit e emisionit "Për'puthen", kur dje tregoi se ka patur një marrëdhënie me Anën. Ai tha se kanë pasur një...

Jetojmë në kohë kur është e turpshme të turpërohesh

Nga: Kim Mehmeti Ne jetojmë në kohë kur ‘nuk ndodh’ ajo që shohim e dëgjojmë, por ajo që shpërfaqet në 'spektaklet' e rrejshme mediatike. 'Spektakle'...

Atdheu i mërgimtarëve

Nga Alfred Papuçiu Për t’i shërbyer Atdheut, duhet të kesh një Atdhé tëndin. Nganjëherë, njerëz që vendosen diku nëpër botë, duket se me kalimin e...

Aliaj “shpërthen” ndaj shqiptarëve: Patriotë injorantë, s’ka arsye pse t’i urrejmë grekët!

"Po i jepet rëndësi më shumë seç duhet", kështu e cilëson Robert Aliaj ngjarjen e ndodhur në fshatin Bularat, kur RENEA qëlloi për vdekje...

E kemi kthyer atdheun në lagje të fortësh

Nga Elvis Hoxha/Dikush më tha se me këtë trend po e prish me të fortët e lagjes. Natyrisht që pas përgjigjes sime e mori vesh...

Të fundit

Informaliteti, pse i shkon kaq shumë Shqipërisë

Nga: Ben Andoni Një nga aksionet më të arrira të qeverisë Rama në fillimet e saj ishte ai që lidhej me luftën ndaj informalitetit. Masat...

Po frynte qirinjtë e ditëlindjes, flakët i djegin fytyrën (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur flokët e një gruaje u dogjën nga flakët, teksa shuante qirinjtë në tortën e saj të ditëlindjes. Nëna e...

Vrau gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...