E enjte, 21 Janar, 2021
5 C
Tirana

Puthi Anën gjatë emisionit LIVE, autorja e Për’puthen merr vendimin për Atdheun

Puthja që Atdheu i dha Anës në “Për’puthen” krijoi shumë zhurmë. Kjo puthje u dha në një kohë kur Ana është në proces gjyqësor me Arjonin, pas fotos ku ata të dy ndodheshin në shtrat.

Nga ana tjetër, publiku kërkon të dijë pse Atdheu nuk është hequr nga emisioni për shkelje rregullash. Një pyetje të tillë ia kanë drejtuar autores së “Për’puthen”, Olsa Muhametit.

Olsa ka treguar se puthja lejohet në program dhe Atdheu nuk ka shkelur asnjë rregull, por ka bërë atë që ka ndjerë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...