E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

“Të më thoje tërhiqu o vëlla”, Atdheu përballet me Arjonin në “Për’puthen”

Arjoni shokoi konkurrentët por edhe ndjekësit e emisionit “Për’puthen”, kur dje tregoi se ka patur një marrëdhënie me Anën.

Ai tha se kanë pasur një histori të shkurtër dashurie. Arjoni tregoi se ka prova që e vërtetojnë romancën e tyre, dhe se tha publikisht se Ana ka luajtur me ndjenjat e tij.

“Ajo femër është vazhdimisht në ndjekjen e një preje. E publikova foton, sepse dua të parandaloj që një tjetër të jetë viktimë e saj. Ana është gjithmonë në kërkim të një preje”, tha ai.

Pas qëndrimit publik të tij, reagoi menjëherë Atdheu, djali i cili ka shfaqur pëlqimin ndaj Anës. “Dua t’i them Arjonit që do ishte më mirë rruga që të ma thoshte në prapaskenë, nëse është dashuruar kështu siç thotë.

Të më thoshte “shih se jam dashuruar dhe do luftoj”, se unë i qëndroj asaj që po dashurove, lufto, mos lëndo. Të më thoje “tërhiqu o vëlla se kështu-kështu puna”, unë do isha tërhequr”, tha Atdheu.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...