E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

“Më keni çarë kokën”, e ftuara largohet në mes të emisionit (VIDEO)

Ish-lojtarët e “Për’puthen” rikthehen sërish protagonistë, pasi fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale, i kthejnë në kryefjalën e ditës. Janë në romancë apo jo? Nëse po, me kë? Janë këto pyetje të cilat ata hasen shpesh, madje edhe kur janë të ftuar në emisione.

Shqipe Hysenaj, e cila është një nga ish-konkurrentet e sezonit të dytë të “Për’puthen”, është përfolur shumë për jetën e saj private. E ftuar në “Shqipëria live”, ish-konkurrentja e “Përputhen” u acarua kur moderatorja Erjona Rusi e pyeti nëse është e vërtetë që ka nisur një lidhje me Atdheun.

“Më keni çarë kokën Erjona”, tha Shqipja duke u çuar nga karrigia, teksa hoqi mikrofonin për të lënë studion. “Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun.

Me Atdheun s’kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me sheikun, Atdheu spekulohet me Borën, na keni… nuk e di, ju uroj gjithë të mirat”, tha Shqipja dhe u largua.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Mevlani i lau borxhin live në emision, Shqipja shtanget (VIDEO)

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...