E hënë, 25 Maj, 2020
14 C
Tirana

Etiketa

aktori

Aktori i ‘Twilight’ gjendet i vdekur në shtëpi

Gregory Tyree Boyce kishte luajtur një rol të rëndësishëm në filmin e parë të sagës së vampirëve, në Twilight, Gregory interpretoi 'Tyler Crowley'. Konfirmimi...

Humb papritur jetën aktori i “The Flash”, Logan Williams

Aktori Logan Williams vdiq në moshën 16 vjeç. Shkaqet e vdekjes së interpretuesit të ri 'Barry Allen' në serialin 'The Flash' nuk janë bërë...

Ndërron jetë në moshën 55-vjeçare aktori me famë botërore

Aktori me famë botërore Philip McKeon ka ndërruar jetë ditën e djeshme. Thuhet se 55-vjeçari vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e bëri të ditur...

Aktori i njohur i “Portokalli”-së rrëfen tentativat për vetëvrasje

Aktori Alex Seitaj njihet për rolin e famshëm “Vezirja” në “Portokalli”.   View this post on Instagram   Fustanin me lule shume, aman moj e vesh per hatrin...

Gaz Paja bëhet baba për herë të parë

Aktori i njohur i “Portokalli” Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. “Dritare.net” raporton se bashkëshortja e aktorit ka sjellë në jetë një...

Ndahet nga jeta aktori i “The Lion King”

Aktori i filmit “The Lion King”, Andile Gumbi ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare. Familja e aktorit të ndjerë ka njoftuar se ai ka ndërruar...

“Zoti msus, zoti msus”, ndërron jetë “Coli” te filmi “Debatiku”

Një tjetër aktor mjaft i njohur për publikun shqiptar ka ndërruar jetë ditën e sotme. Bëhet fjalë për aktorin Shpëtim Zani, i cili njihet...

“U detyrova të dal jashtë”, aktori i njohur tregon për darkën e tmerrshme me presidentin Trump

Aktori i famshëm, Woody Harrelson ka deklaruar se është detyruar të pijë marijuanë për të duruar një darkë të tmerrshme me presidentin Trump dhe...

“Ky sistem ka denigruar”/ Aktori i njohur i bashkohet protestës së opozitës, zbulon arsyet

Aleanca për Teatrin Kombëtar i është bashkuar protestës së 10-të kombëtare të opozitës së bashkuar. Në një komunikim për mediat, aktori i njohur, Neritan Liçaj...

“Më 30 qershor do pengoj votimet”, aktori sfidon dhe bën thirrje për bashkim

Aktori Neritan Liçaj ka dalë publikisht kundër zhvillimit të zgjedhjeve me 30 qershor. Pas karikaturistit të njohur, Bujar Kapexhiu, ka reaguar edhe aktori i...

Të fundit

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD-së në Mirditë/ Basha: Drejtues i shkëlqyer vendor

Kreu i PD-së, Lulzim Basha bën me dije se është ndarë nga jeta ish-kryetari i Partisë Demokratike në Mirditë, Preng Toma. Përmes një postimi në...

Thyen punishten e mermerit dhe vodhën, arrestohen 4 të rinjtë në Tepelenë

Policia ka arrestuar 4 persona në Tepelenë, pasi dyshohet të kenë vjedhur një punishte mermeri. Ngjarja në fjalë ka ndodhur 5 ditë më parë. Në...

“Ky investim do të punësojë një numër të konsiderueshëm njerëzish”, Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama bën me dije se po përfundon fabrika e re agropërpunuese e përgatitjes së esencës së frutave dhe prodhimin prej tyre të...

Horoskopi, 25 maj 2020

Dashi Përpiquni të jeni më të tërhequr gjatë ditës së sotme. Nuk është koha e duhur për ë vepruar shumë sot. Në fakt është krejtësisht...

Zyrtari i SHBA: Kina fshehu virusin, do t’i shkojmë çështjes deri në fund

Një zyrtar i lartë i Shtëpisë së Bardhë e krahasoi mënyrën se si e trajtoi Kina çështjen e koronavirusit me fshehjen që Bashkimi Sovjetik...
WhatsApp KONTAKTO TT