E mërkurë, 27 Maj, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

zhdukur

EMRI/I riu shqiptar zhduket pa gjurmë, çfarë i tha shoku i dhomës vëllait të tij

Policia greke po heton zhdukjen e një të riu shqiptar, pas denoncimit të bërë nga vëllai i tij, Agustin Ndoj. Martin Ndoj, 26-vjeç, i cili...

Një grua ndërron jetë në Prishtinë, një tjetër raportohet e zhdukur në Prizren

Një grua që kishte ndërruar jetë u gjet të dielën në mëngjes në lagjen Ulpiana në Prishtinë ndërkohë që policia vazhdon kërkimet për një...

Karaburun/ U fut në det për të gjuajtur peshk, gjendet trupi i pajetë i peshkatarit

Polumbarët e Forcës Detare kanë gjetur trupin e pajetë të peshkatarit 60-vjeçar. Ministria e Mbrojtjes sqaron se trupi është gjetur 20 metra larg bregut. Viktima...

Emrat/ Zhduket 29-vjeçari në Fier, pranga dy kushërinjve të tij (Detaje)

Një 29-vjeçar ka humbur kontaktet me familjarët e tij që prej 16 shtatorit të këtij viti. Bëhet fjalë për Fatjon Myrtajn. Tre ditë më...

Daily Mail artikull për bunkerët: Shqiptarët dështuan në ruajtjen e të shkuarës

Të shpërndarë në të gjithë vendit, bunkerët janë një nga elementët më identifikues në vendit tonë që prej komunizmit. U ndërtuan me qëllim ruajtjen...

Gjendet i vdekur në Vjosë, 17-vjeçari i zhdukur prej ditësh

17-vjeçari Matia Rizallari nga Këlcyra, i cili kishte humbur prej 5 ditësh, është gjetur pa shenja jete. Trupi i të riut u gjet në...

Nëna vetëvritet pasi e dorëzon djalin te rrëmbyesit, 14-vjeçari rrëfen 7 vitet e tmerrit

Shtatë vite më parë, Timmothy Pitzen së bashku me mamanë e tij u nisën në një udhëtim 3-ditor me makinë për në Illinois për...

Cikloni ‘Idai’ godet Afrikën e Jugut, 150 viktima dhe qindra të zhdukur (Video)

Një ciklon i fuqishëm ka goditur Afrikën e Jugut, ku raportohet se deri tani janë konfirmuar 150 viktima dhe qindra të zhdukur. Bilanci i...

U raportua e zhdukur, gjendet vajza 12-vjeçare nga Durrësi

Është gjetur vajza 12-vjeçare nga Durrësi, e cila u raportua e humbur ditën e sotme nga familjarët. Mësohet se 12-vjeçarja, e cila ishte larguar...

Pretendimi shokues: HIV-AIDS u krijua qëllimisht nga SHBA për të zhdukur këta njerëz

Nga viti 1981 e deri më sot, 71 milionë njerëz janë prekur nga virusi HIV, nga të cilët 34 milionë kanë vdekur në mbarë...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT