E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

U raportua e zhdukur, gjendet vajza 12-vjeçare nga Durrësi

Është gjetur vajza 12-vjeçare nga Durrësi, e cila u raportua e humbur ditën e sotme nga familjarët. Mësohet se 12-vjeçarja, e cila ishte larguar nga shtëpia që prej paradites së djeshme është gjetur në afërsi të pallatit të sportit “Ramazan Njala”, në Durrës.

Kanë qenë qytetarët ata të cilët kanë raportuar në polici, pasi kanë parë njoftimin e zhdukjes së vajzës në media.

E mitura është dërguar në banesën e saj, ndërsa po merret në pyetje edhe nga dy inspektorë të policisë për të kuptuar motivin e largimit të saj pa lejen e familjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shqipëria, me nivelet më të larta të emigrimit të “trurit”, po varfërohet vendi

Emigracioni në nivele të larta i njerëzve të arsimuar nga vendi do të varfërojë ekonominë dhe gjithashtu ndikon negativisht në rritjen e qëndrueshme dhe...

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...