E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

vellezerit

Dje sapo kishin rihapur biznesin, vëllezërit Haxhia u qëlluan nga një “Toyota” gri

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e djeshme në Durrës, ku dy vëllezër u gjetën të vrarë në makinën e tyre. Vrasja raportohet të...

Detajet e reja/Policja ekzekuton prindërit e vëllezërit, më pas i jep fund jetës

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë, që u regjistrua ditën e sotme në Gjilan. Më herët, ditën e sotme një efektive...

Vëllezërit vlonjatë nën shënjestrën e OFL: Nuk na ka ardhur asnjë formular

Operacioni Forca e Ligjit deklaroi më herët sot se i kishte dërguar kërkesat për vetëdeklarim dy vëllezërve vlonjatë. Altin dhe Mikel Çuçaj janë dënuar më...

OFL zbret në Vlorë, në hetim pasuritë e dy vëllezërve të dënuar në Itali

Operacioni "Forca e Ligjit" i ka dërguar kërkesën me shkrim për të vetëdeklaruar dhe justifikuar pasuritë dy vëllezërit vlonjatëve të dënuar në Itali për...

Zylfie Haklaj jep emrat: Kush tentoi të fusë vëllezërit e mi në kurth

Zylfie Haklaj ka dhënë më shumë detaje rreth aksionit të policisë për kapjen e vëllezërve të saj Hamdi dhe Shkëlqim Haklaj. Ajo tregon se në...

Detaje nga atentati i vëllezërve në Tepelenë, kush ishte shënjestra

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me atentatin ndaj dy vëllezërve në Tepelenë. Për pasojë, humbi jetën njëri prej tyre, Artur Bresha, 47-vjeç. Ndërsa...

Robert Berisha koncert në Gjermani: Të ndihmojmë motrat dhe vëllezërit shqiptarë

Tragjedia që preku vendin ka prekur të gjithë shqiptarët. Ku të gjithë janë duke u munduar të ndihmojnë të prekurit nga tërmeti i 26...

Akuzohen për vdekjen e 39 emigrantëve, publikohen fotot e dy vëllezërve

Vijojnë hetimet në lidhje me vdekjen e 39 personave brenda kamionit që ishte nisur nga Bullgaria drejt Britanisë. Sipas mediave britanike, detektivët kanë rënë...

Hodhi granatë në drejtim të vëllezërve, arrestohet 72-vjeçari nga Pogradeci

Policia ka arrestuar një 72-vjeçar nga Pogradeci pasi ky i fundit tentoi të vriste me granatë dy vëllezër. Sipas policisë, shtetasi R.F., banues në fshatin...

E plagosën me armë zjarri në oborrin e tij, policia arreston 2 vëllezërit

Policia e Dibrës ka finalizuar operacionin e koduar “Tartaj”, teksa ka arrestuar 2 vëllezër me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimit ndaj...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...