E diel, 17 Tetor, 2021
10.5 C
Tirana

Etiketa

tallet

Përse Rama vazhdon të tallet me Bashën

Nga Andi Bushati Edi Rama e ka hapur vitin e ri politik me një tallje të re ndaj Lulzim Bashës. Ai e ironizoi liderin e...

Aktivistja 16-vjeçare tronditi samitin, Trump tallet me fjalimin që emocionoi të gjithë

Fjalimi i djeshëm i adoleshentes Greta Thunberg në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara i ka emocionuar të gjithë. 16-vjeçarja iu drejtua liderëve...

Habit Rama, nxjerr filxhanin dhe tallet me opozitën e presidentin

Kryeministri Edi Rama ka vijuar fushatën elektorale, teksa sot takoi qytetarët e Pogradecit për zgjedhjet e 30 qershor, të cilat në fakt presidenti Meta...

“Tallet me myslimanët”, Madonna vishet me burka, moderatori: Arriti llumin për pak vëmendje

Madonna, këngëtarja e famshme i ka surprizuar të gjithë kur është shfaqur e veshur si një grua myslimane e devotshme, e mbuluar kokë e...

Dikur e ngelën në shkollë, Noizy sot tallet me ta

Noizy ka ndarë me të gjithë ndjekësit në llogarinë në Instagram një detaj që nuk e kemi ditur më parë. Atë, më herët e paskan...

Tallet me flamurin kuqezi pasi zgjodhi Greqinë, Roshi fshin komentet e fansave të irrituar

Leonidas Rosi, futbollisti me origjinë shqiptare braktisi menjëherë kuqezinjtë në momentin që mori vesh se ishte grumbulluar në listën e Greqisë U-21. Babai i...

Prestigjiozja italiane tallet me Panuccin, rikthen deklaratën para Turqisë

Shtypi italian nuk e ka falur ish-trajnerin e Shqipërisë, Christian Panucci, duke sjellë në vëmendje një deklaratë të tij para ndeshjeve kualifikuese të Euro...

“Qine per qine”, Paloka tallet keq me mbështetësin e Partisë Socialiste

Ish-deputeti i Partisë Demokratike është tallur keq me një mbështetës të Partisë Socialiste, i cili i ka uruar fitoren kryeministrit Rama. Teksa publikon komentin me...

Ndreu tallet me Bashën: Viagrimi i Lulit i jep zë çjerrës duke parë ëndrra me sy hapur

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka shpërthyer keq ndaj Bashës, pas deklaratës së këtij të fundit se më 16 do rrëzohet qeveria. Në një postim në...

Philipp Plein tallet me shqiptarët, poston foto të tyre me rroba ‘fake’

Blerja e markave ‘fake’ është një fenomen mjaft i përhapur, sidomos në vendin tonë. Të rinjtë duan të ndjekin modën dhe të blejnë rroba...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...