E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

“Qine per qine”, Paloka tallet keq me mbështetësin e Partisë Socialiste

Ish-deputeti i Partisë Demokratike është tallur keq me një mbështetës të Partisë Socialiste, i cili i ka uruar fitoren kryeministrit Rama.

Teksa publikon komentin me gabime drejtshkrimore, Paloka ironizon qytetarin të cilin e quan “rilindasi Spiroballa”, ndërsa përmbyll se një ditë mund ta shohim atë edhe ministër.

“Rilindasi Spiroballa uron “komandantin e legjionit te nderit te Shqiperise”, “skenderbeun” , “liderin suprem” te fitoje si Kim Jongu; “QINE PER QINE”

Prite Zot kur ta shohim minister dhe kete…”, shkruan Paloka.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...