E shtunë, 16 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Etiketa

edi paloka

Gazetari “ngacmon” demokratët, Edi Paloka ngatërron makinën

Të dielën, gazetari i emisionit Stop në Tv Klan, Klintoni shkoi në selinë e Partisë Demokratike ku po zhvilloheshin zgjedhjet për kryetarin e ri...

Paloka jep emrat: Ja cilat kanë blerë vota për PS-në

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka denoncuar me emra personat që sipas tij kanë blerë vota për Partinë Socialiste dhe kanë qenë të...

Paloka i bindur: Me këto lista, Rama nuk merr më shumë se 30-40 mandate

Për nënkryetarin e PD, Edi Paloka, lista e kandidatëve për deputetë e kryeministrit Edi Rama në Durrës është simbolika e të gjithave listave në...

Paloka tregon pse PD dhe LSI nuk dolën me një listë të përbashkët

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka shpjeguar në emisionin “Opinion” se pse PD dhe LSI dolën me një listë të përbashkët. Ai u shpreh...

Paloka: Shqiptarët vitin e ri në çadër, Rama me xhup 3.175 dollarë (Foto)

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka sulmuar kryeministrin Edi Rama. Veshja e kryeministrit tërhoqi vëmendjen e të gjithëve për çmimin e kripur të...

Rama bojkoton Vjosa Osmanin, Paloka: E turpshme, tradhtoi vlerat e kombit

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka reagoi ndaj bojkotit që i bëri kryeministri Edi Rama fjalimit të presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani sot në...

”Monstra”/ Ish-deputeti i PD: Humba dy familjarë nga Covid, nuk u raportuan

Pas kreut të PD, Lulzim Basha edhe nënkryetari, Edi Paloka ka akuzuar qeverinë se po fsheh numrin real të viktimave si pasojë e Covid-19. Paloka...

Paloka denoncon Veliajn: Ja si zbuloi planin për 5 ”partitë e djathta”

Edi Paloka ka komentuar deklaratën e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj se PD në zgjedhjet e 25 prillit do të shkojë e përçarë në...

Paloka: Dalja e Ramës në inceneratorin e Elbasanit, sinjal për SPAK-un

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga inceneratori i Elbasanit, se me PD dhe LSI, vendi nuk ka të ardhme. Nënkryetari...

Rritja e pagave, Paloka: Rama trajton shqiptarët si budallenj, por budallai është ai vetë

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me deklatarën e kryeministrit, Edi Rama i cili tha se nga 1 janari i vitit...

Të fundit

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...

Shpikësi i vaksinës jep alarmin: Virusi Nipah, një kërcënim tjetër pandemik

Teksa bota vazhdon të përballet me COVID-19, ekziston një virus tjetër që është një nga kërcënimet e ardhshme pandemike. Ky është një nga paralajmërimet...

Kryemadhi merr goditjen e radhës, pranga ish-kandidatit për deputet

Blutë e Tiranës kanë prangosur kandidatin për deputet të LSI-së në zgjedhjet e 25 prillit, Etjon Joka, i cili akuzohet për "korrupsion aktiv" në...

Situatë e rëndë nga koronavirusi në Greqi, të intubuarit nuk kanë shtretër

Koronavirusi ka ‘mbërthyer’ Greqinë Veriore, ku spitalet janë nën presion të madh dhe shtretërit e ICU janë të zënë në një përqindje jashtëzakonisht të...

Vdekja e turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë lëvizjet në hotelin luksoz

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon shkaqeve që çuan në vdekjen e katër turistëve rusë në Qerret të Kavajës. Viktimat...