E shtunë, 16 Tetor, 2021
17.5 C
Tirana

Etiketa

keq

Nuk e la të merrte shumë rroba në udhëtim, 50-vjeçarja hakmerret keq ndaj partnerit

Një grua ka goditur me thikë partnerin e saj pasi ky i fundit nuk e ka lejuar atë të paketojë shumë rroba për pushime. Ngjarja...

Pas sulmit në zemër, mjekët japin lajmin e keq për Iker Casillas

Iker Casillas vetëm pak ditë më parë pësoi një sulm në zemër gjatë stërvitjes me skuadrën e Portos në Portugali. Gardiani spanjoll u dërgua...

Pique doli “huq” shumë keq, Ferguson e dëboi nga Manchesteri (Video)

Një gol i shënuar në bashkëpunim mes Ivan Campo dhe Anelka e nxori "huq", po shumë keq, qendërmbrojtësin e ri të asaj kohe të...

Pjesë e dosjes 184/ Stërkaj i përgjigjet Bashës: Më vjen keq, është i varfër nga llogaritjet matematike

Deputeti socialist Paulin Sterkaj u akuzua nga Lulzim Basha se është i përfshirë në dosjen 184 që ka lidhje me zgjedhjet e manipuluara në...

Rama nuk duron më, shpërthen keq: Po boll o boll!

Edi Rama ka shpërthyer keq ndaj opozitës, duke iu referuar thashethemeve dhe deklaratës së eksponentëve të së djathtës se kryeministri ka probleme shëndetësore. Në një...

“Qine per qine”, Paloka tallet keq me mbështetësin e Partisë Socialiste

Ish-deputeti i Partisë Demokratike është tallur keq me një mbështetës të Partisë Socialiste, i cili i ka uruar fitoren kryeministrit Rama. Teksa publikon komentin me...

“Më doli shok i keq”, Majlinda Bregu flet për shoqërinë me Ramën dhe Bashën

E ftuar në emisionin “Në Kurthin e Pitër Panit”, ish-ministrja e Integrimit dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu ka folur për marrëdhëniet me Lulzim...

I ofroi lekë policit të rrugores, shoferi e pëson keq

Policia Rrugore ka goditur  një tjetër rast të mitëdhënies. Arrestohet në flagrancë 47-vjeçari i cili i ofroi rryshfet punonjësit të policisë rrugore me qëllim mosdhënien...

‘Jam i tmerruar nga transformimi për keq i Amerikës’

Nga Nash Riggins “The Indipendent’/ Shumica e vendeve, kanë një ndjenjë mjaft të mirë të identitetit kombëtar. Sigurisht, kemi ankesa të vazhdueshme nga pensionistët...

Foto/ Moti i keq në Himarë, mbytet anija turistike

Një anije e cila shërbente për turizëm është mbytur në bregdetin e Himarës. Për fat nuk ka patur njerëz në bord dhe sipas peshkatarëve...

Të fundit

Putin po e than qëllimisht tregun e gazit në Evropë?

Në fillim dukej si një fushatë publicitare. "Ata që në Evropë ishin dakord të lidhnin me ne marrëveshje afatgjata, mund të fërkojnë duart tani...

Një mrekulli arti nga Yllka Mujo

Nga: Preç Zogaj Në Teatrin Metropol të Tiranës po shfaqet këto ditë vepra teatrale “Oh, ato ditë të bukura” e shkrimtarit nobelist Samuel Beket, vënë në...

Djali i vendosi zjarrin shtëpisë dhe shikon flakët i qetë nga ballkoni (VIDEO)

Flakët që shkrumbuan një banesë sot në Tiranë, ishin vendosur nga djali i shtëpisë. Nënë e bir u hodhën nga kati i tretë, për...

Vettingu 2022, zgjatje mandati i KPK apo KLGJ, KLP dhe KPA?

Nga: Eduard Halimi Mandati i anëtarëve të KPK (vetingu i shkallës së parë) të zgjedhur në mes të fushatës elektorale të 2017, mbaron në korrik të...

VIDEO/”Falenderoj Zotin që është me mua”, Aleksia Peleshi flet për Romeo Veshaj

Aleksia Peleshi, vajza e politikanit Niko Peleshi, ka folur si rrallë herë për romancën me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Bukuroshja 19-vjeçare ka qenë...