E premte, 23 Korrik, 2021
28.5 C
Tirana

Etiketa

"STOP"

E la shtëpinë që të përdorej si shkollë, Bashkia nuk i jep paratë e qirasë

Emisioni Stop ka shkuar në fshatin Komar të Njësisë Administrative Buz, rreth 20 kilometra larg Memaliajt. Qytetari Xhemil Xhafa ka një problematikë. https://www.youtube.com/watch?v=k6juMCoTop4&feature=emb_title Shtëpinë e tij...

Sistemi TIMS e nxjerr në Qafë-Thanë, qytetari gjobitet nga policia në Lezhë

Gazetarët e emisionit Stop në Tv Klan kanë udhëtuar drejt Lezhës për problematikën e radhës. Një qytetar, i cili banon në Pogradec, ankohet se...

Lushnje/Sheh në e-albania që ka marrë gjobë, policia: Nuk e vëmë kot

Emisioni Stop është drejtuar në qytetin e Lushnjës pas ankesës së një qytetari që pretendon se ka marrë një gjobë nga policia për parkim...

20-vjeçarit iu prenë gishtat në punë, Stop denoncon firmën turke

Emisioni Stop në Tv Klan trajtoi historinë e Donaldit, 20-vjeçarit i cili pësoi aksident në punë pasi iu pre gishti i dorës në një...

20-vjeçari pret gishtat në vendin e punës, pronari turk e hedh në rrugë

Emisioni Stop në Tv Klan ka trajtuar një histori të dhimbshme, por dhe problematike. Bëhet fjalë për një aksident në punë, që një djali...

Fiton konkursin e Policisë së Shtetit, e përjashtojnë se ka syze optike

Në emisionin “Stop” sot është transmetuar historia e Griseld Gjishtit, i cili ka arritur që të fitojë  konkurin për t’u bërë pjesë e Policisë...

Doli e para në konkursin e Akademisë së Policisë, por nuk e pranojnë

Në muajin Mars të këtij viti në emisionin “Stop” është publikuar rasti i një vajze nga Kukësi, e cila në Shtator të vitit të...

Derën në surrat qytetares: Mos vazhdo mo mor, boll!

Vajza e drejtuar në “Stop” ka përfunduar 2 ciklet e studimeve në Fakultetin e Ekonomisë. Për ciklin bachelor ka paguar tarifën e plotë, në...

Skandal! Merr titullin “profesor”, kur çështja është në gjykim për plagjiaturë

Në redaksinë e emisionit “Stop” ka ardhur një ankesë, që ka të bëjë me fitimin e titullit të lartë akademik “profesor” nga ana e...

QSUT nuk di gjë për vjedhjen e pacientes, prokuroria po heton

Denoncuesja, që tregon për emisionin “Stop” se i kanë humbur sendet më vlerë, kur ishte e shtruar në QSUT, shprehet se e ka bërë...

Të fundit

Zyrtare/ Barcelona dhe Juventus përballen më 8 gusht në ”Camp Nou”

Barcelona dhe Juventusi do të zhvillojnë një ndeshje miqësore në datën 8 gusht. Lajmi është konfirmuar nga klubi italian, përmes një njoftimi në rrjetet...

Shtatorja e Sali Butkës/ Hajdari: Vështirësi në finalizimin e projektit

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari teksa ka folur për përurimin e shtatores së patriotit të madh shqiptar, Sali Butka, është shprehur se finalizimi i...

Shpejtësia në rrugë, një marrëzi që duhet ndalur

Nga Luan Rama Mendohej përgjithësisht se aksidenti i rëndë që ndodhi më 25 qershor të këtij viti në autostradën Fier – Vlorë, pra vetëm një...

Sfidat e gazetarëve në zonat me kriminalitet të lartë në Shqipëri

Raimond Kola, Zëri i Amerikës Disa zona me kriminalitet të lartë në Shqipëri përbëjnë një sfidë për raportimin e lajmeve. Gazetarët thonë se shpesh ndihen...

Për të tretën herë, zbulohet kokainë në kontejnerët e ”Alba Exotic Fruit”

Pasditen e sotme, në Portin e Durrësit janë sekuestruar 6.5 kg lëndë narkotike, e dyshuar kokainë. Në kuadër të operacionit policor të koduar ''Rada'',...