E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Shqipe Hysenaj i nxjerr regjistrimet autores së ‘Për’puthen’

Një ndër konkurrentet e cila vijon të shkaktojë furtunë në “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka nxjerrë ‘provat’ e radhës.

Sikundër kishte premtuar, ajo ka publikuar një regjistrim të autores së “Përputhen”, Olsa Muhametit, në rrjetet sociale. Në audion e publikuar dëgjohet Olsa duke folur me Erjon Gecën (një tjetër ish-konkurrent).

“Ti e di shumë mirë që aty brenda është show”, shprehet autorja e “Përputhen”. “Bravo Olsa ke folur të vërtetën, tani fute Anën të thotë historinë e saj të dhimbshme”, ka shkruar Shqipja krahas postimit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...