E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Etiketa

skandalet

Ukraina drejt zgjedhjeve, skandaleve, populizmave dhe ekstremizmave

Saktësisht 5 vite nga referendumi që ka çuar në aneksimin rus të Krimesë, Ukraina përgatitet për zgjedhjet presidenciale të 31 marsit në një klimë...

Denoncoi skandalet, juristi: Ja si Berisha më bën presion që të hesht

Juristi Romeo Kara, në një prononcim për mediat shprehet se ish-kryeministri Berisha dhe familjarët e tij po i bëjnë presion duke e paditur në...

Denoncimi/ Artan Fuga: Skandalet financiare të Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Nga ARTAN FUGA Për dijeni: Kryeministrit Edi Rama Ministres së Arsimit, Besa Shahini 1. Sh(përdorimi) i fondeve për botimet Akademia e Shkencave e Shqipërisë reziston me kokëfortësi...

Bushati për formalizimin e portaleve: Debat shterpë për të shmangur skandalet

Analisti Andi Bushati tha se iniciativa e kryeministrit për paketën anti-shpifje dhe për formalizmin e portaleve është propagandë. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24,...

Skandalet e Maradonës nuk kanë fund, “tapë” i pirë para gazetarëve (Video)

Diego Armando Maradonës nuk di të ndalet nga skandalet. Ai sapo është akomoduar në Bjellorusi ku do të marrë drejtimin e një skuadre. Pas...

Njihuni me të gjitha skandalet e kryeministrit shqiptar

“Është e papranueshme të tërheqësh zvarre një zonje sepse në fakt vetë paraqitja e saj ka qenë një dështim i protokollit. Mirëpo, kryeministri në...

Skandalet seksuale “pushtojnë” të gjitha sportet në Brazil

Skandalet seksuale kanë pushtuar sërish sportin. Pas skandalit në Amerikë, radhën e ka Brazili sa u përket thuajse të gjitha disiplinave të sportit. Pas...

Foto/Nuk i ndalin skandalet, Ronaldo dhe Georgina më të dashuruar se kurrë

Çifti i famshëm Cristiano Ronaldo- Georgina Rodriguez, janë trazuar shpesh herë nga thashetheme e skandale të ndryshme, por duket se dashuria e tyre ka...

Llalla-Gashi, skandalet që rrëzuan mitin e rremë të çiftit të lumtur të Prokurorisë

Sot mbushet një muaj nga bërja publike e vendimit të Sekretarit Amerikan të Shtetit, për ndalimin e hyrjes në SHBA të familjes së ish...

Ronaldos nuk i ndahen skandalet, pornostarja: Më ftoi në suitë, por të nesërmen…

Ajo quhet Angela White, është australiane dhe një aktore mjaft e njohur e filmave për të rritur. Vetëm dy ditë më parë Angela mbushi...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...