E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

shfaqet

Mbretëresha Elizabeth “rrezikon” të mos shfaqet më në publik

Mbretëresha e Britanisë thuhet se do të qëndrojë në izolim deri në muajt e verës. Që prej shpërthimit të pandemisë së koronavirusit, mbretëresha Elizabetha ndodhet...

Pas lirimit nga burgu, Ermal Hoxha shfaqet i qeshur në publik me bashkëshorten

Nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermali është shfaqur në publik pak muaj pas lirimit nga burgu. Ai është shfaqur i qeshur pranë bashkëshortes së tij,...

E frikshme/ “Bisha” shfaqet mbi ujë me trupin e të riut (Video)

Një krokodil është xhiruar në kamera duke dalë mbi sipërfaqen e ujit të lumit teksa në nofulla kishte një njeri. Bisha e madhe besohet...

Video/ Kujt i frikësohet Erion Veliaj? Shfaqet në rrugë i rrethuar nga policia

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i ka shtuar masat vetjake të sigurisë pas asaj që i ndodhi ditën e djeshme, kur një student tentoi...

Rudina braktisi opozitën, Kiri shfaqet krah Bashës: Kemi zgjedhur mënyra të ndryshme por…

Rudina Hajdari doli kundër Partisë Demokratike, duke mos e djegur mandatin si ç’bëri opozita. Ajo nuk iu bashkua Lulzim Bashës në rrugën për të...

Hysaj shfaqet krah Ancelottit dhe kërkon golin e parë në karrierë

Në konferencën në prag të ndeshjes ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen, trajneri i Napolit, Ancelotti kishte zgjedhur për ta shoqëruar, Elseid Hysajn....

Pas “balenës blu” shfaqet loja vdekjeprurëse “Memo”, psikologia: Ruani fëmijët

Pas fenomenit “Balena blu”, një tjetër lojë vdekjeprurëse po përhapet me shpejtësi. Kjo lojë luhet nëpërmjet WhatsApp pasi kontaktohet nga vetë administratorët. Së pari, përdoruesit...

“LORIK”/Jeta dhe karriera e Canës në një film, ja kur do të shfaqet në kinema

Jeta dhe karriera e Lorik Canës tashmë vjen si film autobiografik për publikun shqiptar. Lajmin e ka dhënë ish-kapiteni i Shqipërisë në një postim...

FOTO/Pritet vendimi i Gjykatës, Çiljeta në mbështetje të Albanit

Kur kanë mbetur vetëm pak ditë nga derbi i kryeqytetit, kapiteni i Partizanit, Alban Hoxha, në vend që të ishte në fushat e stërvitjes,...

Chiellini ‘shkatërron’ foton e lojtarit të Milanit me Ronaldon, shfaqet nudo

Juventusi mposhti Mianin në “San Siro” me rezultatin 2-0, por duket se kjo nuk i ka ndalur tifozët që të kërkojnë Cristiano Ronaldon në...

Të fundit

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...