Stil

Thanë se ishin ndarë, Nora dhe Roberti kapen ‘mat’ në aeroport (VIDEO)


               Publikuar në : 19:27 - 21/10/19 M. S

Para pak kohësh, çifti i njohur i show bizz-it shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha zyrtarizuan ndarjen. Ishte Roberti që konfirmoi se martesa me këngëtaren përfundoi, por ata do të mbeten shokë të mirë. Po kështu ai e falenderoi ish-bashkëshorten, që i ka sjellë në jetë vajzën e tyre Renee.

“Prive” i ka kapur bashkë në aeroportin e Shkupit.

Nora bashkë me Erën dhe DJ Red, janë përcjellë nga vetë Roberti në aeroport, dhe këtë e dëshmon videoja në fjalë.

Nuk dihet ende destinacioni i motrave Istrefi, por ajo që dihet është marrëdhënia e mirë e Norës dhe Robertit edhe pas ndarjes.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT