E mërkurë, 23 Shtator, 2020
20 C
Tirana

Etiketa

roja

Roja 65-vjeçar abuzoi me të miturën, shkarkohet drejtori i shkollës

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Babrru të Kamzës, ku 65-vjeçari Abaz Doku abuzoi seksualisht me një të mitur (15 vjeç), ka tronditur mbarë...

Aktori i “Portokalli”-së: Roja desh më shkatërroi karrierën

Erdit Asllanaj, i cili është një ndër aktorët më të dashur të "Portokalli"-së, duket se nuk e ka pasur aspak të lehtë që të...

“E ka futur pronari për të më marrë jetën”, 19-vjeçari tregon si u përplas nga roja e gurores

Një 19-vjeçar nga fshati Kotë, në Vlorë, është përplasur qëllimisht nga një makinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur. Sipas policisë, Adhurim Gucaj, 38...

Mbyllja e shkollave në Shkodër/ Policia kërkon hapjen, rojet refuzojnë

Vendimi i kryebashkiakes Voltana Ademi për të mos zhvilluar zgjedhje në Shkodër ka sjellë mbylljen e të gjithave shkollave në të cilat duhet të...

Roja bregdetare spanjolle shpëton 466 emigrantë në Mesdhe

Ekipi shpëtues i Spanjës ka arritur të shpëtoje 466 migrantë që kanë tentuar të kalojnë detin Mesdhe nga Afrika e Veriut për në Evropë. Autoritetet...

U gjet “fajtori” për librin me përmbajtje “seksuale”, pushohet nga puna roja i shkollës

https://youtu.be/QcQHFUMVS8A Pak ditë më parë emisioni “STOP” transmetoi rastin e shkollës “Kongresi i Manastirit” në Yzberisht dhe librit me përmbajtje të fortë seksuale, që kishte...

Grabitet kantina e verës në Durrës, 3 persona lidhin rojen dhe marrin kasafortën

Rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm është grabitur një kantinë vere në Rrashbull të Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, tre persona me maskë kanë hyrë...

INVESTIGIMI/Të bësh rezonancën, tani të duhet të paguash nën dorë (VIDEO)

Pavarësisht asaj që flitet në publik mbi reformën në shëndetësi, pacientët janë të detyruar të paguajnë për të marrë shërbimet e duhura mjekësore. Emisioni...

SARANDË/ Gjendet pa jetë roja në qendrën e kontrollit të automjeteve

Një 53-vjeçar, banues në Sarandë, është gjetur pa jetë sot rreth orës 06:00 në fshatin Vrion. I ndjerë është shtetasi G.I., i cili punonte si...

Të fundit

“Asistencë për Autostradën e Paqes”, BE: Shumë projekte në marrëveshjen e Uashingtonit po zhvillohen

Bashkimi Evropian tha se shumë prej projekteve të përfshira në marrëveshjen e Uashingtonit për normalizimin e marrëdhënieve ekonomike midis Kosovës dhe Serbisë, janë duke...

NASA do të dërgojë gruan e parë në Hënë në vitin 2024

Administrata Kombëtare e Aeronautikës dhe Hapësirës Amerikane (NASA) shpalli planet për të dërguar gruan e parë në hënë në vitin 2024. Administratori i NASA-s, Jim...

Largim masiv i të rinjve, 24 mijë persona nën 34 vjeç kanë aplikuar për azil 20 muajt e fundit

Nga janari i vitit 2019 deri në gusht të 2020-s kanë aplikuar për azil në një nga shtetet e Bashkimit Europian dhe të tjera...

Trafikanti i drogës i dënuar me vdekje, arratiset përmes tubave të ujërave të zeza

Një trafikant kinez i drogës i dënuar me vdekje në Indonezi bëri një arratisje të guximshme javën e kaluar duke bërë një tunel  përmes...

Korçë, automjeti përplas për vdekje 70-vjeçarin që po ecte me kalë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen u shënua mëngjesin e kësaj të mërkure në fshatin Neviçisht të Korçës. Një automjet ka përplasur 70 vjeçarin...