E mërkurë, 21 Tetor, 2020
7 C
Tirana

Etiketa

perplasje

Ahmetaj përplaset me Bardhin për inceneratorët: Pusho se do të nxjerr bojën

Ministri Arben Ahmetaj përmes një ndërhyrjeje telefonike në “Opinion”, ka debatuar ashpër me Sekretarin e Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi për inceneratorët. Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj...

Basha tregon përse ndërhyri live në emision për të debatuar me Ramën

Në debatin e së enjtes në emisionin “Opinion” ku ishte i ftuar Kryeministri Edi Rama, në një lidhje telefonike ndërhyri kryetari i Partisë Demokratike...

Basha i ndërhyn live në emision/ Rama: O artist, ik fli gjumë

Kryeministri Edi Rama dhe kreu I PD Lulzim Basha janë përplasur përmes lidhjes telefonike në emisionin “Opinion”. Rama dhe Basha janë përplasur për landfillin e...

Veliaj-Metës: Hajde garo për kryetar bashkie, të shohim kush është më i mirë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i është bashkuar përplasjesje mes Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama. Kryebashkiaku është shprehur se Meta jep...

Do ishte në çdo shesh, Rama: Meta një njeri i pangopur, çfarë do akoma nga Shqipëria?

Ashtu si ditën e djeshme, edhe sot kanë vijuar replikat në distancë midis presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Teska kreu i shtetit tha...

Gjiknuri ironizon Valterin: Ka emocione për ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Damian Gjiknuri ka mohuar akuzat e deputetit Halit Valteri, i cili tha se është marrë në telefon prej tij dhe është kërcënuar. Ai tha se...

E kishin lënë për t’u sqaruar! 17-vjeçari në Sukth i shpëtoi goditjes me sëpatë

Një përplasje mes dy grupe të rinjsh është regjistruar pasditen e sotme në Sukth, si pasojë e të cilës mbeti i plagosur 17-vjeçari, Elvin...

“Përplasje” mes Trump dhe Biden

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe rivali i tij demokrat, Joe Biden, u përplasën rreth dhunës që ka shpërthyer në protestat në...

Përleshje masive mes të rinjve në Elbasan

Një përplasje fizike mes disa të rinjve ka ndodhur gjatë natës në qytetin e Elbasanit, ku për pasojë një prej tyre ka përfunduar në...

Rindizen protestat, përplasje të ashpra në SHBA

Dy muaj pas vrasjes së George Floyd, protestat që kanë përfshirë anembanë Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë rindezur sërish. Mbrëmjen e kaluar në Portland,...

Të fundit

Atentati i dështuar ndaj biznesmenit, Artan Hoxha zbardh faktet e rënda (VIDEO)

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha thotë se policia ka arrestuar 4 persona të dyshuar si autorët e atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Andon...

Deti/“Anija është ofruar nga grekët”, Manjani lëshon paralajmërimin e fortë

Një ditë më parë, Greqia dhe Shqipëria ranë dakord që t’i drejtohen Gjykatës së Hagës për kufirin detar. Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka...

Brataj: Kur teshtijmë mund të nxjerrim deri në 1 milion spërkla

Muaj më parë diskutohej nëse duhej mbajtur maska edhe në ambiente të hapura. E ndërsa sot studiuesit janë mëse të bindur se maskat janë...

Shqipëri/ Sa kushton trajtimi i një të sëmuri me koronav*rus në kushte shtëpie

Trajtimi në shtëpi po u kushton pacientëve shqiptarë qindra mijëra lekë vetëm në një javë, duke i vënë seriozisht në vështirësi financiare. Sipas disa...

Shenjat që sot do të triumfojnë/ Horoskopi 21 tetor 2020

Dashi Do të keni kohë dhe dëshirë për të bërë gjëra që do t’ju përmirësojnë shëndetin dhe pamjen. Nëse keni marrë hua para nga një...