E martë, 27 Tetor, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

perdhunim

Shokuese/ I moshuari përdhunon mbesën 13-vjeçare, njihej si person problematik

Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja shokuese që ka ndodhur sot në fshatin Barbullinjë, ku një i moshur ka përdhunuar mbesën e tij...

E rëndë në Lushnje: I moshuari përdhunon 13-vjeçaren, arrestohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një Lushnje. Një 67-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur...

Përdhunoi disa herë 14-vjeçaren, arrestohet i riu në Tiranë

Një 25-vjeçar është arrestuar në Tiranë. Shtetasi Xh.M ka përdhunuar disa herë një vajzë të mitur 14-vjeçare. ''Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e...

“Të dua”, publikohen komentet e 46-vjeçarit nga Pogradeci për 14-vjeçaren që përdhunoi

Janë zbardhur të tjera detaje mbi abuzimin seksual të Blerim Bizgjonit, ndaj një vajze 14-vjeçare, në Vërdovë të Pogradecit. Vajza ka denoncuar ngjarjen në polici, ku...

Pogradec/ 46-vjeçari përdhunon shoqen e vajzës, e bija ndihmon të abuzuarën ta denoncojë

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e Pogradecit, ku bëhet me dije se shtysë për denoncimin është bërë një bisedë mes vajzës së...

Kreu marrëdhënie me një të mitur, pranga 46-vjeçarit

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi ka abuzuar seksualisht me një 13-vjeçare. Ka qenë vetë e mitura që i...

Berisha: Vajza me të meta mendore përdhunohet nga disa të moshuar, policia fsheh ngjarjen

Berisha ka publikuar denoncimin e qytetari digjital, ku tregon se një vajzë me çrregullime të shëndetit mendor, është përdhunuar nga disa të moshuar, e...

U arrestua për përdhunim, lirohet shefi i policisë së Fushë-Arrëzit

Izmir Duraku, shefi i stacionit të policisë së Fushë-Arrëzit, i cili u arrestua si i dyshuar për përdhunim, është liruar nga paraburgimi. Ka qenë Prokuroria...

Do rikthehet dënimi me vdekje? Lleshaj flet për zyrtarin e policisë që abuzoi

Nga Shkodra, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë komentin e tij në lidhje me arrestimin e shefit të komisariatit të Fushë-Arrëzit, me akuzën...

“Marrëdhënia është e ligjshme kur femrave ju vijnë periodat”, trondit fotografi për 15-vjeçaren

Ndërsa e gjithë Shqipëria u ngrit në këmbë kundër abuzive seksuale, me theks të veçantë në abuzimin sistematik të 15 vjeçares, ka dhe nga...

Të fundit

Maskat dhe mosrespektimi i masave anti-covid: Qytetarët ‘mbyten’ me gjoba

Në 24 orët e fundit, policia ka gjobitur me 30 mijë lekë, 621 persona të cilët nuk e kishin mbajtur maskën, në kuadër të...

Aksident i trefishtë, automjeti del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident fatmirësisht pa të lënduar ka ndodhur sot në autostradën Balldre-Lezhë, në vendin e quajtur “Ura e Muratit". Tre automjete janë përplasur me...

Rrëzimi i dekretit, Balla: Meta kërkon ta fusë vendin në një spirale

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reguar në lidhje me rrëzimin e dekretit të Presidentit Ilir Meta nga Komisioni i...

Ku mund të ketë tjetër? Agjentë të anti-terrorit, kërkime në kampin Al Hawl

Agjentë të anti-terrorit kanë zbarkuar në kampin Al Hawl në Siri, ku po kërkojnë për të tjerë shqiptarë për t’i kthyer në atdhe. Top Channel...

Kodi Zgjedhor, Bardhi: Për pushtet, Rama i shpall luftë Shqipërisë dhe BE-së

Palët politike janë përfshirë në debatin e rradhës për miratimin e kodit të ri zgjedhor. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi thotë se Shqipëria...