E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

pengmarrja

27 minuta video/ Klodiana Lala flet për pamjet e rënda nga rrëmbimi i Prengës

Në emisionin "Opinion", janë publikuar pamje të videos së kamerave të sigurisë ku shfaqen momentet e zhdukjes së trupit të pajetë të Jan Prengës,...

Dalin pamje të reja nga rrëmbimi i Jan Prengës, publikohet dëshmia e vëllait

Dalin në dritë pamje të reja nga rrëmbimi dhe ekzekutimi i shtetasit Jan Prenga. Pamjet e siguruara nga Klodiana Lala janë kapur nga kamerat e...

Iu sekuestrua pasuria/ Reagon Ardian Doçaj: Nuk e njoh Altin Hajrin

Ardian Doçaj i cili akuzohet për pengmarrjen dhe vrasjen e shtetasit Jan Prenga ka reaguar ditën e sotme për herë të parë në lidhje...

Pengmarrja e Jan Prengës/ Ish-kreu i Policisë së Shtetit: Ishte si nëpër filma

Ish-kreu i Policisë së Shtetit Ahmet Prençi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Kjo Javë” në “News 24”, prej ku komentoi pengmarrjen...

Pengmarrja e Prengës/Lala: Urdhri u dha nga shqiptari i rrezikshëm në Ekuador

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me pengmarrjen dhe ekzekutimin e 49-vjeçarit, Jan Prenga. Gazetarja Klodiana Lala tregon se urdhri për rrëmbimin e Prengës u...

“Sekuestrohen 30 kamera sigurie”/ Pengmarrja në Kamëz, policia gjen një automjet

Policia deri më tani ka gjetur një automjet të djegur në Shkallnur të Durrësit, që dyshohet se u përdor nga pengmarrësit për Jan Prengën....

Si ndodhi pengmarrja në Kamëz, zbulohet shkaku

Një konflikt që ka ndodhur për shkak të një makine, ka sjellë edhe pengmarrjen në Kamzë. E gjithë skena është filmuar nga kamerat e...

Ndërtimet pa leje, pengmarrja që nuk gjeti kurrë zgjidhje

Nga: Skënder Minxhozi Tirana po fillon të përballet këto kohë me të shkuarën e vet kaotike. Është një unazë e madhe ndërtimesh që e kanë...

Ndahet nga jeta goleadori spanjoll, që as pengmarrja nuk e ndaloi të shënonte

Golashënuesi i tetë në historinë e elitës së futbollit të Spanjës është ndarë nga jeta në mënyrë tragjike duke ecur në rrugë. Ish-futbollisti i...

Të fundit

749 të arrestuar, finalizohet operacioni i madh në Britani

Agjencia Kombëtare e Krimit (NCA) në Britani bëri me dije se një sistem i fshehtë komunikimi i përdorur nga kriminelët për të tregtuar drogë...

Të shtëna në ajër pas një konflikti të çastit, policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13, teksa pranë një...

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë, formacionet zyrtare të Bylis-Tirana

Sot në orën 17:45, starton gjysmëfinalja e parë e Kupës së Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës, që do të luhet në Ballsh. Dy trajnerët, Dovedan...

SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit

Prokuroria e Posaçme e SPAK i ka dërguar gjykatës dosjen ku kërkon sekuestron e disa prej pasurive të Emiljano Shullazit. Konkretisht disa nga pasuritë që...

Të shtëna me armë në Durrës, dalin detajet e para

Qyteti bredetar i Durrësit është tronditur nga të shtënat me armë zjarri. Burimet paraprake, ende jo zyrtare, bëjnë me dije se të shtënat me armë...