E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Panuccit

Ndryshimi mes Panuccit dhe Rejas, flet mbrojtësi kuqezi: Do të luaj në Serie A

Dy sfidat e radhës eliminatore për në “Euro 2020” kombëtarja shqiptare i ka ndaj Turqisë dhe Andorrës. Trajneri Edi Reja ka grumbullua disa lojtarë...

“De Biasin nuk e rikthej”/Rrëfehet Duka: Nga shkarkimi i Panuccit te trajneri i ri

Armand Duka ka qenë mbrëmë i ftuari i emisionit “Opinion” në TV Klan. Para moderatorit Blendi Fevziu, presidenti i FSHF-së ka treguar “pa dorashka”...

Premtimi i pambajtur i Panuccit, si e gënjeu Armand Dukën

Humbja me Turqinë solli dhe shkarkimin e trajnerit Christian Panucci. Italiani është shkarkuar nga presidenti Duka dhe për ndeshjen e radhës me Andorrën, FSHF...

Dështon disiplina e Panuccit, Shqipëria e nis “si mos më keq”, festojnë turqit (Video)

Shqipëria e nis në mënyrën më të keqe fazën eliminatore për në Euro 2020, pasi është mposhtur në shtëpi nga Turqia me rezultatin e...

Formacionet zyrtare/ Ka surpriza në zgjedhjet e Panuccit, Uzuni dhe Balaj…

Janë publikuar pak çaste më parë fformacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Turqi, që do të nisë pas pak çastesh në stadiumin “Loro Boriçi”. Trajneri i...

Faji (jo vetëm) i Panuccit!

Ajo “Vaffanculo” e stadiumit ndaj Christian Panuccit ishte goli i pestë i pësuar në një mbrëmje ku asgjë nuk shkoi ashtu si duhet. Turmat...

Shpërthen kapiteni Agolli: Sjellja e Panuccit nuk ishte normale

Ish-kapiteni i Kombëtares, Ansi Agolli foli në një lidhje direkte nga Baku për emisionin “Kuqezi” në Supersport, ku veç të tjerave tregoi edhe për...

Shpërfytyrohet kombëtarja e Panuccit, Skocia shënon të katërtin (Video)

Kombëtarja shqiptare është duke u shpërfytyruar në “Loro Boriçi” nga Skocia, pasi ka pësuar edhe golin e katërt. Ishte Forrest që dërgoi për herë...

Ftoi Kastratin para Selmanit, zgjedhjet e Panuccit plot mistere

Kombëtarja shqiptare është duke u përballur me një numër të madh mungesash dhe lëndimesh në prag të ndeshjes me Skocinë dhe Uellsin. Fillimisht ishte...

Duka ‘presion’ Panuccit: Flasim pas dy ndeshjeve, ja kur përfundon stadiumi i ri

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka vizituar selinë e re të FSHF-së, e cila pritet të përfundojë në mars të vitit...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...