E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

Mark Frroku

Martohen Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar lidhjen me martesë. Aktorja e njëkohësisht moderatorja Dembacaj, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale foto nga...

“Njerkë tipike je”, Rudina Dembacajn e ‘masakrojnë’ pas fotos me Mark Frrokun

Rudina Dembacaj shpesh është kritikuar për lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, dhe për marrëdhënien që mban me ish-partnerin e saj ku bashkë kanë një...

Rudina dhe Aleksi shijojnë atmosferën e fundvitit bashkë (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj, është në një lidhje me ish-deputetin Mark Frroku. Ata kanë një marrëdhënie të konsoliduar, e po kështu bëjnë shumë...

“Faleminderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time”, Rudina Dembacaj merr propozimin për martesë nga Mark Frroku

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka marrë porpozimin për martesë nga Mark Frroku. Me anë të disa fotove të shpërndara në Instagram, ajo...

Komisioni i Disiplinës përjashton Tërbunin dhe 3 zyrtarët

Ekipi i Tërbunit dhe tre zyrtarë të tij janë përjashtuar përgjithmonë nga çdo aktivitet futbollistik. Komisioni i Disiplinës ka përjashtuar përgjithmonë nga çdo aktivitet futbollistit zyrtarët...

Lidhja me Mark Frrokun/ Dembacaj: Mendova të marr qetësues

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka rrëfyer se pasi bëri publike lidhjen me Mark Frrokun, pësoi një tronditje për shkak të komenteve negative....

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut (FOTO)

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj e ka pranuar publikisht se është ‘kokë e këmbë’ e dashuruar me Mark Frrokun. Si për ta demonstruar...

“S’di se çfarë ka pëlqyer Mark Frroku tek ty”, Dembacaj i ‘përvishet’ fanses

Rudina Dembacaj e ka pranuar publikisht se është e marrosur pas ish-deputetit Mark Frroku. Aktorja e njëkohësisht moderatorja Dembacaj, është shprehur se është e...

“Jam kokë e këmbë e dashuruar”, Rudina Dembacaj zbulon planet për martesë

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, ka zbuluar shumë të pathëna për jetën e saj private. Ajo është kthyer së fundmi në kryefjalën e...

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë

Tashmë aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo ka hedhur pas krahëve divorcin e bujshëm, për të...

Të fundit

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...

Veprim i ngutshëm, por dinakëri taktike

Nga Mentor Nazarko, /panorama.al/ Nisja e procedurave nga ana e PS-së për shkarkimin e Presidentit Meta, ngjan sa relativisht e ngutshme, po aq dhe e...

Revista prestigjoze ‘Panenka’ shkrim për Demollarin: “Platinia i proletariatit”

Marrë nga Panorama Sport Tirana është e paralizuar. Është ora 3 e pasdites e datës 3 dhjetor 1986 dhe nuk ka mbetur as edhe një...

Qëndroni të izoluar edhe pas vaksinimit? Ja nga çfarë sindrome jeni prekur

A e keni menduar se rikthimi tek “jeta e dikurshme”, do të ishte një proces po kaq i natyrshëm sa edhe hapja e një...