E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut (FOTO)

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj e ka pranuar publikisht se është ‘kokë e këmbë’ e dashuruar me Mark Frrokun. Si për ta demonstruar dashurinë, ajo publikon fotot në krahë të tij.

Për Shën Valentin, nuk ka munguar një urim nga Rudina e cila ka postuar një foto romantike. “Gëzuar Valentinin”, shkruhet krah fotos.

Rudina Dembacaj është ndarë nga burri i saj Aleksi, dhe tashmë është në një lidhje dashurie me ish-deputetin Mark Frroku. Fillimisht kjo lidhje u mbajt e fshehtë, por me inagurimin e restorantit, ku ajo shprehu falenderimet ndaj ish-deputetit, për besimin që i ishte dhënë, lidhja u bë publike.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rritja e vdekshmërisë foshnjore, ogur zi

Blerina Hoxha/ Monitor Përpjekjet e tre dekadave në uljen e vdekshmërisë foshnjore u përmbysën vitet fundit, kur numri fataliteteve nën 1 vjeç arriti në vitin...

Vdekja e 44 vjeçarit në Velipojë, dhjetra pushues nga Kosova në protestë

Mungesa e mjekëve dhe e vrojtuesve në plazhe ka nxjerrë në protestë dhjetra pushues nga Kosova. Protesta ka ardhur 24 orë pasi në plazhin...

Euro 2020/ Austri- Maqedoni e Veriut, 18:00. Ja shqiptarët që priten në fushë

Europiani më në fund erdhi edhe për Maqedoninë e Veriut, pasi ata marrin pjesë për herë të parë në një turne të këtyre përmasave. Ndeshja...

Provimi i matematikës, maturantët para Ministrisë së Arsimit me kërkesat e tyre

Maturantët në të gjithë vendin kanë protestuar për vështirësinë  e provimit të matematikës me pretendimin se teza ishte e formuluar gabim dhe me tendencë....

PD/ Voton ish-kryetari Berisha. “Kjo garë nuk do ta nxjerrë PD-në më të ndarë”

Me maskë vënë, ish-kryeministri dhe kryetar i PD-së Sali Berisha mbërriti në selinë e PD-së për të votuar për kreun e ri të kësaj...