E martë, 31 Mars, 2020
14 C
Tirana

Lidhja me Mark Frrokun/ Dembacaj: Mendova të marr qetësues

Lexo edhe ...

Pacientët e shtruar te Infektivi/ Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se 5 persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në...

“Lekë në dorë s’ka”/Rama ia pret shkurt qytetarit: Do ju ndihmojmë të mbani frymën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme komunikimin live me disa nga qytetarët që kanë shprehur shqetësimet e tyre te platforma “shqipëriaqëduam.al”. Kreu...

Zbuloni dëshirën e Anjeza Shahinit për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, një prej vokaleve më të mira, prej vitesh jeton në Angli. Sot këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ka...

Rihanna dhe Jay-Z bashkojnë forcat dhe dhurojnë 2 milionë $

Rihanna dhe Jay-Z kanë bashkuar forcat dhe kanë dhuruar 2 milion dollarë për te ndihmuar ne luften kunder koronavirusit. Fondacionet e tyre 'Riri’s Clara Lionel'...

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka rrëfyer se pasi bëri publike lidhjen me Mark Frrokun, pësoi një tronditje për shkak të komenteve negative. Madje arriti deri aty se mendoi të merrte edhe qetësues. Por sot ndihet krenare, se ka bërë atë që ka ndjerë. Për të, secili prej nesh duhet të ndjekë zemrën, duke mos u dorëzuar.

“Në momentet e para, unë nuk isha ndeshur kurrë me komente negative gjatë jetës, dhe kur u ndesha kisha dy ditë. Do ta pranoj me zë, isha shumë e tronditur.

Pasi unë bëra lidhjen time publike dhe madje arrita deri në një pikë, sa thashë duhet të marr qetësues, se kisha rrahje shumë të shpeshta të zemrës dhe shkova në farmaci. Dhe aty mu kujtua se jetën time nuk e ka në dorë askush, sepse nuk e ka patur kurrë, dhe se nuk dorëzohem kurrë.

Jam shumë krenare që kam bërë atë që kam ndjerë, dhe është vetëm rruga e duhur për jetën e çdokujt, sidomos të një gruaje. Unë jam shumë krenare dhe kryelartë dhe atë ditë në farmaci bleva një kolinoz zbardhues, që ndërkohë që më gjykojnë unë të qesh edhe më shumë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Pacientët e shtruar te Infektivi/ Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se 5 persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në...

“Lekë në dorë s’ka”/Rama ia pret shkurt qytetarit: Do ju ndihmojmë të mbani frymën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme komunikimin live me disa nga qytetarët që kanë shprehur shqetësimet e tyre te platforma “shqipëriaqëduam.al”. Kreu...

Zbuloni dëshirën e Anjeza Shahinit për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, një prej vokaleve më të mira, prej vitesh jeton në Angli. Sot këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ka...

Rihanna dhe Jay-Z bashkojnë forcat dhe dhurojnë 2 milionë $

Rihanna dhe Jay-Z kanë bashkuar forcat dhe kanë dhuruar 2 milion dollarë për te ndihmuar ne luften kunder koronavirusit. Fondacionet e tyre 'Riri’s Clara Lionel'...

“Komisionet e KEMP-it nuk funksionojnë”/ Rama tregon rastet e zgjidhura

Në komunikimin e përditshëm me qytetarët, kryeministri Rama ka shpalosur disa nga cështjet që janë zgjidhur këto ditë. Çështjet e zgjidhura lidhen kryesisht me pensionet,...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT