E premte, 3 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

manastirliu

Koronavirusi në Shqipëri/ Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se 5 pacientë kanë lënë Spitalin Infektiv pasi janë shëruar nga koronavirusi. Tashmë numri i...

Shtohen respiratorët në spitalin COVID 2, ja edhe sa priten të vijnë

Janë shtuar respiratorët në spitalin COVID 2, “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu njoftoi ekipin e mjekëve dhe infermierëve të reanimacionit...

Shqipëri/ Shkon në 67 numri i personave të shëruar nga koronavirusi

Ka shkuar në 67 numri i personave të shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka përcjellë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila thotë se...

COVID-19/ Manastirliu: Rritja e kurbës do varet nga zbatimi i masave

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me “Tv Klan” deklaroi se rritja e kurbës apo e rasteve me COVID-19 do të...

Koronavirusi në Shqipëri/ Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin e mirë se janë shëruar edhe dy...

“S’jemi para një ububuje, s’duhet të na ndodhin katastrofat”, Rama i vë afat Manastirliut

Për të përballuar çdo rritje të papritur të numrit të të infektuarve, kryeministri Edi Rama ka njoftuar se një spital i ri do ndërtohet...

Urgjenca Kirurgjikale zhvendoset tek Trauma

Nga sot, ndërhyrjet kirurgjikale urgjente dhe ato të patologjive malinje do të kryhen në Spitalin e Traumës, dhe aty do të sherbejnë edhe mjekë...

“Tregoni të vërtetën para mjekëve”, Manastirliu: Së bashku do t’ia dalim

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, në mesazhin e radhës drejtuar qytetarëve lidhur me masat e ndërmarra ndaj koronavirusit, ka kërkuar veçse bashkëpunim. Në komunikimin...

“Paralizohet” e gjithë Shqipëria, Ministria e Shëndetësisë merr vendimin e prerë

Në kuadër të masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, qeveria shqiptare ka vendosur që deri në datën 3 prill të mbyllen të gjitha...

Rezultatet dolën negative/ Infermieret: Pse duhet të qëndrojmë ende në karantinë

Pasi ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se rezultatet e një reparti të spitalit të Durrësit, ku ishte e shtruar 73-vjeçarja që vdiq sot...

Të fundit

Çfarë po ndodh me Shkodrën? 12 të infektuar për 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit, mjaft shqetësuese janë shifrat që vijnë nga qyteti i Shkodrës lidhur me personat e infektuar me koronavirus. 12 raste...

Ëndrra e madhe bëhet realitet, Ronaldo dhe Messi do të luajnë në një skuadër sezonin e ardhshëm

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve të futbollit, por për adhuruesit më të mëdhenj të këtij sporti vjen...

“Kështu do përfundonim nëse s’do izoloheshim”, Rama: Kemi hyrë në zonën e zjarrit

Kryeministri Rama ka përcjellë një video me mjaft rëndësi, ku paralajmëron qytetarët anembanë vendit se kemi hyrë në zonën e zjarrit. Ai thekson se...

Kina mban sekret masën e shpërthimit të koronavirusit

Sipas një raporti të shërbimeve sekrete të SHBA-së përgatitur për Shtëpinë e Bardhë, Pekini e ka ulur numrin e rasteve të të infekturave me...

Shqiptarët vazhdojnë ritualin e shëtitjeve, ja çfarë ka bërë policia gjatë 24 orëve të fundit

Policia e Shtetit vijon me misionin për të parandaluar të gjitha rastet abuzive, lidhur me masat e ndërmarra nga ana e qeverisë për COVID-19....
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT