Stil

Shpërthen moderatori i njohur: Ka disa këngëtarë që më bëjnë me dhimbje koke e barku


               Publikuar në : 18:36 - 02/11/18 M. S

Moderatori Ermal Peçi ka tërhequr vëmendjen me një deklaratë të hapur të bërë për këngëtarët e sotëm. Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ai ka sulmuar këngëtarët, pasi u shpreh se disa këngë të bëjnë me dhimbje koke dhe barku.

“Më lejo ta them, dhe po e them te ty. Unë mendoj se Halloween në kontekstin muzikor ka çdo ditë Shqipëria. O bëhen këngë që të bëjnë me dhimbje koke, dhimbje barku, nuk e di”, u shpreh ai.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT