E diel, 31 Maj, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

lulzim basha

Basha: Shembja nuk është fundi i Teatrit, por i tiranisë së qeverisë Rama

Kreu i PD-së, Lulzim Basha është shprehur se opozita do të mbështesë të gjitha protestat e Aleancës për Teatrin. Gjatë një prononcimi për mediat në...

Pas shembjes së Teatrit, Basha tregon lëvizjen që do bëjë

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, ka reaguar Kryetari i PD-së Lulzim Basha, teksa tregoi publikisht lëvizjen që do bëjë. Basha theksoi se ditën e sotme...

I vunë 2 gjoba/ Ironizon Basha: Hakmarrje e qeverisë, unë disponoj 6 patenta

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një intervistë televizive komentoi 2 gjobat që i kanë vendosur për shkak se s’ka respektuar masat e distancimit...

“Policia dhunoi të miturin”/ Basha publikon videon: Kjo është fytyra e shtetit të Ramës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka denoncuar rastin e djeshëm, ku policia shfaqet duke ushtruar dhunë ndaj një të riu. Basha e ka postuar videon...

“Bujqësia po përballet me falimentimin”, Basha takon fermerët e Divjakës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar ditën e sotme Divjakën dhe Karbunarën, ku ka zhvilluar edhe takime me banorët dhe fermerët. Basha ka publikuar...

“Po rrënon ekonominë”/ Basha: Asnjë kryeministër tjetër në botë nuk gënjen si Rama

Kreu i PD-së, Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama se gënjen që të mos iu japë qytetarëve lekët. Përmes një postimi në Twitter, Basha shprehet...

Koleksionisti i vijave të kuqe

Nga Skënder Minxhozi Një vijë e kuqe, pastaj dy, më në fund tre e me radhë. Derisa në fund, vetë vijave, por edhe atij që...

Gjykata pushoi çështjen/ Balla paralajmëron kallëzim të ri në SPAK ndaj Bashës

Kreu i Grupit Parlamentar në PS, Taulant Balla ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit për të pushuar çështjen e lobimit rus ndaj...

Gjykata e Apelit pushon çështjen e lobimit rus ndaj Bashës

Gjykata e Apelit ka vendosur sot të pushojë çështjen e lobimit rus ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha. Gjykata la në fuqi vendimin e Shkallës...

“Ekonomia shqiptare pritet të tkurret me 9%”, kë fajëson Basha

Pas publikimit të raportit nga Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka reaguar Kryetari i PD-së Lulzim Basha. Në raportin e BERZH theksohej se...

Të fundit

Manastirliu: Ja çfarë do të hapet nga data 1 Qershor

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook tregon se çfarë do të hapet nga data 1 Qershor, pra nga...

Akuza e PD për Ramën në Paris, reagon zyra e kryeministrit

Pas akuzave të ngritura sot nga PD, se Kryeministri Edi Rama gjatë një fundjave në Paris ka përdorur avionin e “Air Albania” si një...

“Familja lyente muret me emrin e saj, të gjithë e dinin për 15-vjeçaren”

Gazetarja Anila Hoxha rrëfen përmes një postimi në rrjetin social Facebook se çfarë ka pranë banesës së vajzës 15-vjeçare, e cila u abuzua seksualisht...

Publikohet fotoja/ Kush është 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren

Së fundmi është bërë publike fotoja e 65-vjeçarit i cili abuzoi seksualisht me një 15-vjeçare. Ai quhet Abaz Doku dhe sikurse është raportuar më herët,...

Greqia hap fluturimet më 15 Qershor, kushti që vendos për disa zona

Duke nisur nga 15 Qershori, Greqia do të hapë fluturimet ndërkombëtare në aeroportin e Athinës dhe të Selanikut. Mirëpo ka një kusht! Sipas Agjencisë Europiane të...
WhatsApp KONTAKTO TT