E martë, 26 Janar, 2021
8 C
Tirana

Etiketa

lidhje

Nuk mbajti premtimin për ujësjellësin, banorët lidhin te pema kreun e komunës

Kryetari i komunës në qytetin jugor meksikan Chiapas, Oscar Ramirez është lidhur nga banorët e zonës, pasi nuk mbajti premtimin për ndërtimin e një...

“Fotot do t’i var te shtylla e shkollës”, ish i fejuari shantazhon 15-vjeçaren

Një 15-vjeçare që hyri në lidhje me një emigrant në Angli, po kërcënohet prej ditësh nga ish i dashuri që i bën asaj presion...

Ronela Hajati dhe Young Zerka i japin fund romancës

Ronela Hajati dhe Young Zerka asnjëherë nuk e pranuan se ishin në lidhje. Shpesh është aluduar për romancën e tyre, por çifti shpesh i...

Fjolla zyrtarizoi lidhjen/Bashkëshortja e Fisnikut: Më shkatërroi familjen

Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave gjatë këtyre javëve, pas arrestimit të saj nga policia shqiptare në kufirin e Morinës. Ajo i surprizoi...

Nik Xhelilaj i jep fund lidhjes me aktoren turke (FOTO)

Vitin e kaluar, mediat turke shkruajtën se aktori Nik Xhelilaj dhe aktorja Gokçe Bahadir, mund të kenë nisur një romancë 8 vite më parë,...

A do ta falje tradhtinë? Armina Mevlani tregon si do vepronte me Shkëlzenin

Blogerja e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj. Një prej tyre e ka pyetur nëse do ta falte tradhtinë....

Hande Erçel i jep fund thashethemeve, reagon për lidhjen me aktorin turk (FOTO)

Mediat turke nuk e kanë lënë rehat kohët e fundit aktoren Hande Erçel, pasi përflitet se është lidhur me aktorin Kerem Bursin. Të dy luajnë...

Romeo i shpreh dashurinë Jonidës në emision (FOTO)

Tashmë Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj e kanë bërë lidhjen e tyre më publike. Ndryshe nga sa më herët që jepnin mesazhe të koduara,...

Çfarë e ke Flori Mumajesin? Fifi shuan heshtjen

Mbrëmjen e sotme, Fifi ka qenë e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”. Ajo iu përgjigj pyetjeve thumbuese të fëmijëve. Deoni kërkoi...

Dj Sardi drejt martesës? Më në fund flet për lidhjen serioze

Dj Sardi gjithmonë ka qenë i rezervuar për jetën e tij personale. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Mes Yjesh” Në Ora News,...

Të fundit

Ndihen lëkundje tërmeti në vend

Një tërmet me magnitudë 3.9 ballë i shkallës Rihter ka lëkundur vendin tonë. Sipas asaj që raporton Qendra Sizmiologjike Europiane për Mesdheun, epiqendra e lëkundjeve...

Senati merr zyrtarisht akuzën ndaj ish-presidentit Trump

Senati i Shteteve të Bashkuara ka marrë zyrtarisht akuzën e ngritur kundër ish-Presidenti Donald Trump, i vetmi president në historinë e vendit ndaj të...

Foto/ Infermierja “hajdute” e infektivit, i vodhi portofolin pacientit me covid

Gruaja në foto është infermierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, e cila u arrestua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, për akuzën...

Ulet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 288 raste të reja

Në Kosovë janë regjistruar edhe pesë viktima të reja nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Viktimat janë nga komunat: Gjilan, Malishevë, Pejë, Prishtinë dhe...

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...