Nik Xhelilaj i jep fund lidhjes me aktoren turke (FOTO)

Vitin e kaluar, mediat turke shkruajtën se aktori Nik Xhelilaj dhe aktorja Gokçe Bahadir, mund të kenë nisur një romancë 8 vite më parë, në xhirimet e filmit ”Qyteti i humbur”, lidhje kjo e mbajtur sekret.

Aktorja e njohur ka qenë e martuar për 1 vit me Ali Sunalm, dhe u divorcua prej tij në vitin 2012, kur edhe është xhiruar seriali. Gokçe ka vite në kinematografinë turke.

 

View this post on Instagram

 

01.01.2020 ❤️ #sevgi #barış #inanç #umut ! Dopdolu geçsin😉 @istanbullifedergisi #kırmızıbaşlıklıkız 😄

A post shared by Gökçe Bahadır (@gokce.bhdr) on

Së fundmi raportohet se ata mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Duket se shkak është bërë distanca mes tyre dhe udhëtimet e shpeshta të aktorit, pasi karriera e tij është e ndarë mes Turqisë dhe Gjermanisë.

Nga të dy ende nuk ka një deklaratë, apo prononcim për këtë ndarje. Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj, po korr sukses jo vetëm në Turqi por edhe në Gjermani.