E diel, 17 Tetor, 2021
15.5 C
Tirana

Ronela Hajati dhe Young Zerka i japin fund romancës

Ronela Hajati dhe Young Zerka asnjëherë nuk e pranuan se ishin në lidhje. Shpesh është aluduar për romancën e tyre, por çifti shpesh i shmangej këtyre komenteve. Në mediat rozë është folur për lidhje e ndarje, por zyrtarisht ata nuk janë më bashkë.

Ata asnjëherë nuk pranuan qe kishte një raport më shumë se profesional mes njeri-tjetrit. Burime prane Ronelës dhe Zerkës kanë treguar për ‘Kryefjala.com’ se çifti jo vetëm që kanë qenë së bashku, por tashme janë ndarë. Prej pak kohësh ata i kanë dhënë fund lidhjes. Zerka nuk ishte i ftuar as në ditelindjen e Ronelës, pak javë më parë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...