E enjte, 29 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Kujtim Gjuzi

Gjuzi ashpërson tonet: Mos m’u drejto me gisht, jemi gati përleshemi fizikisht

Përplasja e ashpër në Kuvend për luftën nacionalçlirimtare, ka rritur tensionet mes deputetëve në Parlamentin shqiptar. Deputeti Kujtim Gjuzi ka kundërshtuar fjalimin e socialistit...

“Jam gjobitur për maskën”, Gjuzi: Harrojeni, s’do ta mbaj në ambiente të hapura

Deputeti Kujtim Gjuzi, në fjalën e marrë sot në Kuvend, iu rikthye çështjes së maskave dhe gjobave. Ai tha se është gjobitur nga policia,...

“Mos të ngelemi vetëm miq në Facebook”, Kujtim Gjuzi fton në takim Jozefina Topallin

Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, duke përfituar nga koha e vënë në dispozicion për të në emisionin "Shiko Kush Luan",...

Në garë për një gotë birrë, s’do ta besoni çfarë bën Kujtim Gjuzi (VIDEO)

Në “Shiko kush luan” në Top Channel, deputeti Kujtim Gjuzi dhe reperi Stresi u bënë pjesë e një prej garave. Ata të dy ishin në...

‘Po të isha unë ministër, ti do lëvizje me shofer privat’, Gjuzi ‘ngacmon’ Klodiana Shalën LIVE në emision

Deputeti opozitar Kujtim Gjuzi, komentohet shpesh për ngacmimet e batutat e tij pikante. Ai është kthyer në kryefjalë të mediave, edhe lidhur me qasjen...

Ish-missi i thotë ‘lamtumirë’ deputetit të Kuvendit: Do kandidoj për deputete me PD-në

Silvana Bushati, e cila u rikthye në vëmendjen e publikut shqiptar pasi Kujtim Gjuzi e bëri zv/Presidente të partisë së tij, duket se i...

Deputeti shqiptar kërcënon Mitsotakis: Do ketë trazira nëse vjen në Shqipëri

Deputeti Kujtim Gjuzi, ka reaguar lidhur me deklaratat e bëra në parlamentin grek, se Greqia do të zgjerohet me 12 milje në detin Jon. Gjatë...

Shpërthen Gjuzi: Silluni si Parlament normal, ose do ju hedhim ndonjë granatë këtu brenda

Deputeti Kujtim Gjuzi ka kërkuar nga sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla, që t’i përfshijë në diskutimet e konferencës së kryetarëve. Mjaft i...

Nuk bindet Gjuzi: Do e shkel përsëri rregulloren /Ruçi: Je i sëmurë

Deputeti Kujtim Gjuzi ka komentuar vendimin e dhënë nga Byroja e Kuvendit për t’u përjashtuar nga seancat parlamentare. Gjatë fjalës së tij në Kuvend, Gjuzi...

U përjashtua me 10 ditë nga Kuvendi, Byroja e Kuvendit ndryshon vendimin për Kujtim Gjuzin

Byroja e Kuvendit ka shqyrtuar sot ankesën e deputetit, Kujtim Gjuzi, i cili ka kundërshtuar përjashtimin me 10 ditë nga seancat e Kuvendit. Në përfundim...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...