E shtunë, 23 Tetor, 2021
19.5 C
Tirana

Etiketa

komentuesit

Ke ndonjë koment për Dakon? Rama i kthehet ashpër komentuesit: Qepe gojën dhe rri urtë

Kryeministri Edi Rama publikoi pak më parë në “Facebook”-un e tij një postim, ku njoftonte se avioni i dytë i "Air Albania" do të...

Erion Braçe shfrenon gjuhën, ofendon komentuesit: Mendon me b*thë, shporru

Ditën e sotme, zëvendëskryeministri Erion Braçe bëri me dije një nga bizneset më të mëdha në zemër të kryeqytetit është mbyllur. Bëhet fjalë për...

“Plazhi i Durrësit bosh”/ Komentuesit i “sulen” Berishës: Mos fut panik

Edhe pse moti i i këtij sezoni veror nuk ka qenë shumë në favor të pushuesve, përsëri kryeqyteti është “boshatisur”. Jo vetëm në fundjavë...

Gaboi një germë, komentuesit ‘kryqëzojnë’ Rudina Magjistarin

Pasditen e sotme moderatorja Rudina Magjistari kishte të ftuar në studio aktoren e Portokallisë Delinda Disha së bashku me djalin e voogël. Ashtu siç bën...

“Bëja qejfin sheikut”, Elhaida Dani i mbyll gojën komentuesit me përgjigjen

Elhaida Dani ka replikuar me një komentues, pas postimit të saj të pamjeve nga një udhëtim në Doha të Katarit. Në videon e publikuar...

“Një burrë shteti rri në fron”/Opozita proteston, Rama replikon me qytetarët në Facebook

Në një kohë kur situata ishte tensionuar në protestën e opozitës, Kryeministri Rama zgjodhi të replikonte me ndjekësit e tij në Facebook. Një prej komentuesve...

“Shikoje Europen veç në TV”, Rama-komentuesit: Ty fjalët nga një vesh të hyjnë dhe nga tjetri te dalin

Edi Rama reagoi përmes një videoje në Facebook në rubrikën “Përgjigja ime”, lidhur me rastin “Petro Nini”. Ai ka komentuar ngjarjen e lidhur me...

“Po Ylli Pangon e harrove”, komentuesit ‘masakrojnë’ Berishën

Pas publikimit të videoskandalit, ku polici ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në ‘Facebook’. Ai ka publikuar një fotomontazh,...

Zhvishet edhe Miriam Cani. Ja komentet e papritura të fansave (foto)

Ndryshe nga shumë personazhe të show-bizzit që zhvishen në klipe, Miriam Cani ka zgjedhur gjithmonë që të jetë e thjeshtë. Por si për çudinë...

Komentuesit ‘masakrojnë’ Taulant Ballën: Të pret fati i Tahirit

Kreu i grupit parlamentar për Partinë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas publikimit të videos nga ish-kryeministri Sali Berisha. Me anë të një postimi në...

Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...