Politikë

“Po Ylli Pangon e harrove”, komentuesit ‘masakrojnë’ Berishën

               Publikuar në : 21:20 - 11/02/19 Enno

Pas publikimit të videoskandalit, ku polici ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në ‘Facebook’. Ai ka publikuar një fotomontazh, ku në vend të policit që u arrestua ka vendosur fytyrën e Edi Ramës dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Vjolistan 2019! Sb”.

Komentet e shumta që ka marrë kjo fotografi e publikuar nga Berisha kanë qenë negative, ku komentuesit i janë kthyer kundër duke e cilësuar si një sulm të ulët. Njëri prej tyre i ka kujtuar edhe skandalin e Ylli Pangos, ku asokohe ishte ministër i qeverisë së tij dhe jo një polic i thjeshtë.

Më poshtë një pjesë e komenteve:

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT