E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

komentues

‘O Pfizer ose vdisni nga virusi’/ Rama debat me komentuesin: Mos fol pa lidhje

Vaksina e koronavirusit ''ka futur'' në debat kryeministrin Edi Rama dhe një prej ndjekësve të tij në rrjetin social, Facebook. Ndjekësi ka ironizuar vendimin e...

“Me çfarë lekësh e hape biznesin?” Rezarta Shkurta nuk ia përton komentuesit

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka zgjeruar së fundmi biznesin e saj të studios së fotografive, duke hapur edhe një filial në Kosovë. Mirëpo kjo...

“Vetë zgjedh spitalet jashtë”, Rama ia kthen komentuesit: Kam bërë një operacion në QSUT

Kryeministri Edi Rama, publikoi më herët ditën e sotme fotot e transferimit të Erion Xhangollit,(të riut nga Korça që kishte nevojë për kujdes të...

“Do e kisha shqyer një fëmijë shqiptari”/ Arrestohet komentuesi serb që kërcënoi gazetaren

Vetëm pak ditë më parë, korrespondentja e televizionit “N1” në Kosovë Zana Cimili, është kërcënuar me jetën e vajzës në rrjetet sociale. Sipas mediave kosovare,...

E provokoi në lidhje me Arbanën, Xhemi Shehu ofendon rëndë komentuesin

Dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë mike shumë të mira prej vitesh, madje ato edhe shtëpitë kanë vendosur që t’i...

Berisha nxjerr foton e gruas me kanabis, shpërthejnë komentuesit: Hap sytë o budall!

Ish-kryeministri Berisha njihet për publikimin e mesazheve të atyre që i quan ‘qytetarët dixhitalë’. Por, shpeshherë këto denoncime e kanë lënë në baltë ish-deputetin...

Rama uron “mirëmëngjesi” me pamje nga Gjirokastra, por injoron kritikat

Kryeministri i Edi Rama me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” i ka uruar të gjithë shqiptarët për një ditë të mbarë...

Rama publikon foto nga Veriu, komentuesi: Ti bëj reklamë sa të duash por ne jemi mbrapa Afrikës

Kryeministri Edi Rama në rrjetin social “Facebook” ka publikuar fotografi  nga lumi i Shalës në Koman në Veri të vendit. Rama ka publikuar 3...

Të fundit

Vodhi 5,5 milionë lekë, SHÇBA pezullon nga detyra nënkomisarin e policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ka pezulluar një punonjës policie, pasi është i dyshuar për vjedhje, duke shpërdoruar detyrën. Sipas hetimeve disa...

Lajmet e fundit nga futbolli italian, Inter, Milan, Juventus…

Lajmet e fundit nga futbolli italian: Inter: Hakan Calhanoglu, pas ekzaminimeve mjekësore dhe pas një pushimi të shkurtër për drekë, arriti në selinë e...

Itali/ Krijohet molekula që kuron sëmundjen e Parkinsonit

Një molekulë që shkon direkt në tru për të shuar simptomat e sëmundjes Parkinson. Kjo  është ajo që studiuesit e Universitetit Shtetëror të Milanos...

Kinematografi/ Nëse po kërkoni aksion në ekran, Tirana Today sjell rekomandimin

Titulli: “Wrath of Man” Zhanri: Aksion, Thriller, Krim Viti: 7 maj 2021 Kohëzgjatja: 1 orë e 59 minuta Regjia: Guy Ritchie Aktorët: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett Një nga...

Covid-19/ Brataj: Parashikohet një valë e re në vjeshtë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se ka një parashikim, për një valë tjetër të Covid-19, gjatë stinës së vjeshtës. Deklarata e Brataj...