Stil

E provokoi në lidhje me Arbanën, Xhemi Shehu ofendon rëndë komentuesin


               Publikuar në : 12:52 - 27/06/19 user tir

Dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë mike shumë të mira prej vitesh, madje ato edhe shtëpitë kanë vendosur që t’i kenë afër njëra-tjetrës.

Arbana Osmani aktualisht ndodhet me pushime dhe nuk ngurron që herë pas here të publikojë foto në llogarinë e saj në Instagram. Ajo e cila gjithnjë lë komente në fotot e saj dhe i pëlqen ato po ashtu, është pikërisht shoqja e ngushtë, Xhemi. Kjo e fundit para disa orësh ka lënë një koment në foton e Arbanës, ku i shkruan: “Zemra ime”. Ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “Më mungon”.

Deri këtu gjithçka është në rregull, por prisni!

Në vijim, ka komentuar një ndjekës, duke provokuar Xhemin në lidhje me Arbanën: “Aman mi Xhemile po si nuk pashë një foto të Arbanës pa ‘like’ tënd, kurse Arbana fotot tuaja pothuajse kurrë, pse kështu?”

Në këtë pikë, Xhemi ka reaguar ashpër, duke e ofenduar rëndë komentuesin i cili në foton e tij të profilit shfaqet me syze: “Të falet Naze se me syze je”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT