E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

moderatore

Sonila Meço braktis “Ora News” për një tjetër televizion

Gazetarja e njohur Sonila Meço, ka shkëputur marrëdhëniet me televizionin "Ora News",  ku drejtonte emisionin "Tempora". Teksa ka shprehur falenderimet dhe mirënjohjen ndaj pronarit...

“Sot po shijoj lirinë, kaluan 16 ditë”, moderatorja shërohet nga Covid-i

Moderatorja Fjoroda Fjora ka fituar betejën 16 ditore me Covid-19. Ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj këtë eksperiencë, dhe ka treguar...

“Shumë njerëz më shkruajnë akoma”, mbyllet emisioni i njohur në “Top Channel”

Moderatorja Jonida Shehu, i ka kthyer edhe një herë përgjigje të gjithë ndjekësve të saj, se emisioni "Soiree" është mbyllur. Ajo ishte e ftuar në...

“Shkarravina që bëjnë si moderatore!”, Ori Nebijaj: Nuk e tërheq çfarë thashë

Pak ditë më parë, moderatorja e njohur e programit të mëngjesit ‘Wake Up’, Ori Nebijaj, i konsideroi ‘shkarravina’ figurat që shihte në ekran. Ajo...

“Donin të më çonin në komisariat”, moderatorja e njohur shpërthen ndaj policisë

Moderatorja e njohur Dojna Mema, ka ndarë me ndjekësit e saj një situatë për të cilën është revoltuar tej mase. Ajo është gjobitur për...

Iku nga “Top Channel”, ja në cilin televizion do ta shohim Xhemi Shehun (VIDEO)

Shumë është aluduar për moderatoren Xhemi Shehu, se tek kush ekran do ta shihnim, pas largimit nga "Top Channel". Lëvizja e saj e radhës...

Kudo me truprojë, si ndryshoi jeta e Luanës pas përndjekjes (FOTO)

Pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje, moderatorja Luana Vjollca shfaqet kudo me truprojë. “Në çdo hap me mua. Faleminderit për sigurinë...

Dojna Mema tregon arsyen e largimit nga “Top Channel”

Shumë bujë bëri largimi i moderatores Dojna Mema nga "Top Channel". Pas një periudhe shkëputje, ajo më në fund ka shuar heshtjen. E ftuar...

“Vetëm babi nuk u infektua, ishte siklet i madh”, moderatorja shqiptare rrëfen eksperiencën me pandeminë

Moderatorja Arjola Shehu është rikthyer sërish në emisionin e saj mëngjesin e sotëm, pasi qëndroi e izoluar në shtëpi për shkak të infektimit me...

“Suksese më të mirëve”, Xhemi Shehu mbështet aktorët e “Portokalli”-së

Moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi largimin nga spektakli i humorit “Portokalli” disa kohë më parë. Por ende nuk dihen arsyet pse ajo ndërmori këtë akt. Ajo...

Të fundit

Parandalohet një vr*sje/Kërcënoi me a*më ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...

Euro prek nivelin më të ulët që nga gushti 2019

Euro e nisi javën me rënie të mëtejshme ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye me...